Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ismeritek ezt az Iskolát?...

Ismeritek ezt az Iskolát? Valaki járt ide távoktatásban? Hogyha igen érdemes beiratkozni? Elég drága szóval ha nem jó suli nem éri meg:S

Figyelt kérdés
[link]
2012. aug. 29. 16:55
 1/2 Csillaaaa válasza:
Én is pont ezt szeretném kideríteni.Én ma felhívtam az iskolát és egy nővel beszéltem.Elmondta,hogy havi 30 ezer forint a tandíj amit 10 hónapon keresztül kell fizetnünk nekünk diákoknak!Nekem is tetszik ez a lehetőség,bár tényleg nem egy olcsó dolog!Heti egyszer lenne tanítási óra keddi napokon.....én is próbálok utánajárni ennek az iskolának de tényleg nem sokat lehet találni az iskoláról,véleményeket sehol nem találok.......vajon miért????Szólj ha tudsz valamit,vagy ha találtál valamit mert lassan beíratkozni kéne.... :-)
2012. aug. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Énis cs ennyit tudok xD A héten még belehet iratkozni. Te találtál mást? :)
2012. szept. 5. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!