Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZTE testnevelés 'orvosi...

SZTE testnevelés 'orvosi felmentés'?

Figyelt kérdés

Leírás: "Az egészségügyi problémáról, betegségről szakorvosi vélemény szükséges, mely alapján a szegedi sportorvos, Dr. Mikulán Rita adja meg a testnevelés alól a felmentést. "


Tehát milyen orvos, mit megállapító szakvéleménye szükséges, hogy elfogadható legyen?


(egyéni tanrend, munka, elköltöztem stb., és nem tudok járni semmilyen tesire, viszont nem vagyok levelezős ahhoz, hogy az abszolutóriumhoz ne kelljen. még 2 félévem van)



2012. aug. 30. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

Orovsi szakvélemény kell róla, hogy mondjuk ilyenolyan baja van a térdednek vagy bármidnek, ami miatt nem vehetsz részt sportfoglalkozáson.

Az, hogy nincs időd tesire járni, az nem orvosi indok.

Szerintem ilyen problémával fordulj a TO-hoz és kérdezd meg, hogy hol lehet kérvényezni, hogy ne kelljen a tesi.

2012. aug. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az nembaj, hogy nem orvosi indok. :)

Orvos lenne aki megcsinálja, csak azt nem tudom, milyen kórképet kérjek tőle.

Nekem ez még mindig egyszerűbb, mint ide-oda kérvényezni mindenfélét, és akkor majd talán.

2012. aug. 30. 10:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ha van orvos ismerősöd, akkor ő tudni fogja, hogy mit írjon a leletre ahhoz, hogy elfogadják:D
2012. aug. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak gondoltam kész tényekkel mennék hozzá :)
2012. aug. 30. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!