Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire érinthet később akár...

Mennyire érinthet később akár munkahelyileg, akár más szempontból hátrányosan az, ha nem egy BGF-en, hanem pl. : Kodolányin szerzek diplomát?

Figyelt kérdés
Sok felől hallom azt, hogy munkaadók szívesebben vesznek fel BGF-en diplomázottat, stb. Ugyan van már munkám, és az mellett akarom főiskolát, ezért is gondoltam gyengébbre, de érdekel hogy ez mennyire lehet majd hátrányos nekem.
2012. szept. 2. 11:58
 1/1 anonim válasza:

A Kodolányin még mindig sumákolják az oktatást? Tanulj többet, nézz utána a dolgoknak, ne a vizsgákon akarj megfelelni, a tudás az, ami kell neked!

Lehet, hogy találkozol onyan cégekkel, ahol előnyben részesítik a BGF-et (amit már nagyon sokan elvégeztek, neked is sikerülne, ha erősen akarod), de ahogy öregszel, a tapasztalatod, tudásod bővül, és 5 éves gyakorlat felett már nemigen van különbség, az a lényeg, amit leteszel az asztalra, nem a papír. Szuperdiplomával is láttam sok embert, akinek a szakmai tudása csak lexikális volt, de kombinálni, váratlan helyzeteket szakmailag jól megoldani bizony nem tudtak, hát még valami újat alkotni.

Ne feledd, azt tudod kihozni majd az életből, amit belefektettél.

2012. szept. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!