Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Át tudnék iratkozni?

Át tudnék iratkozni?

Figyelt kérdés
Jelenleg Olaszországban járok iskolába és haza szeretnék menni, de nem tudom, hogy hogyan lehet beiratkozni vagyis inkább átiratkozni. Nem tudom, hogy fel vennének e mert már 17 éves vagyok. Most iratkoztam át egy iskolába itt Olaszba mert amibe jártam elég ... volt és azt mondták, hogy ez az utolsó lehetőségem iskolát váltani mert már 17 vagyok.Nem tudom, hogy otthon is így van e ez a dolog.
2012. szept. 3. 22:41
 1/2 anonim ***** válasza:
hanyadikos vagy?
2012. szept. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
bocsi h most valaszolok. ujbol kellett jarnom a 8-at. most meg megbuktam. elsobe. szoval elsos megint. amugy siofokra szeretnek menni a barossba vagy a krudy gyulaba. neztem az oldalukat de az atiratkozasrol nem irtak semmit.
2012. szept. 9. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!