Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Veres Pálné Gimnázium?

Veres Pálné Gimnázium?

Figyelt kérdés

4,0 feletti átlag ragadt rám az előző évek tanulásából. Amelyik iskolába járok,ott gyenge a tanítás. Most vagyok 6. osztályos. Nagyon jól megy a francia, történelem,irodalom... a humán tantárgyak. Matematikát értem, de nem érdekel. Szeretek tanulni. :) Munkamániásként akár hajnali kettőig tudok kiselőadást, beadandót készíteni. A tökéletesre törekszem folyton. Szeretek önkéntesmunkát vállalni: könyvtárban leltározni, vizet, ételt osztani... A fogalmazások jól sikerülnek. A Veres Pálné Gimnáziumra gondoltam, ha el jön a felvételi. Szerintetek van esélyem?

Hallottam sok tökéletesnek látszó dolgot: a tanárok tanítanak(számomra ez nagy szó, mivel, ahova most járok...) a diákok kedvesek, közösséget alkotva lépnek túl a problémákon, a külön szak: pszichológia, nagyon megtetszett. Az iskolaújság, a kampányolások, a könyvtár... mind-mind ragyogó és tündöklően fényes! Tényleg igaz? Vagy csak ámítanak?

Viszont a sötét oldalával is találkoztam: rossz közösség, önelégült viselkedésű diákok, semmivel nem törődő, szigort nem alkalmazó tanárok... mindenféle szörnyűség... Melyik igaz egyáltalán? Szeretnék jól dönteni, járni fogok előkészítőkre... ha ez az iskola nem nyújt olyan oktatást, mint amilyenre vágyok, akkor az Apáczai Csere János Gyakorlógimnáziumára gondoltam. Szerintetek? Élmények, tapasztalatok, bármit várok!


2012. szept. 8. 22:42
1 2
 11/13 anonim válasza:
Felvettek?
2014. febr. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Igen. Az ELTE Radnóti Gimnáziumába.
2016. máj. 24. 21:05
 13/13 Selmeci Laura válasza:
kb hányas átlaggal vesznek fel?
2016. okt. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!