Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mást is ennyire kikészített a...

Mást is ennyire kikészített a cukorterheléses-löttyös, nem a tejes- dolog? Egész nap szarul voltam. Most estefelé pedig úgy érzem, szétrobbanok az idegtől, komolyan minden-még az öblítő illata is-idegesít.

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 17:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

És még örülj hogy nem hánytad ki mint én.Utána pedig 2 napig iszonyatos savam volt.

Én megértelek.

2010. aug. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem irtózatos hasmenésem volt utána :( megittam és utána már éreztem hogy nehéz lesz ott ülni 2óráig, aztán szedtem a lábamat haza felé.
2010. aug. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ohhhh szegénykém.....

Első terhességemmel megittam nagy nehezen, nagyon rossz volt és sok. Több mint egy órát tudtam bent tartani, majd kihánytam. Napokig rosszul voltam.

2.-3. terhességemnél már nem vállaltam be, helyette rendes terheléses volt (ettem, ittam amennyit szoktam reggel).


4 éves csajszi, 2 éves kissrác, 1 hónapos kiscsaj anyukájuk

2010. aug. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Utolsó, azt, hogy sikerült elintézni?


Mármint a rendes terhelést?


Egyébként tényleg car, bár én valahogy túléltem--akkor még hányós voltam ráadásul, ez nem jött ki. Tettem bele citromot, jó sokat-brrrrrrrrrrrrr. De alig mente le.


Azt mondják ez adja a legbiztosabb eredményt, a tejes+kiflis megoldás nem ugyan olyan pontos.... Tudja a fene.

Én sosem innék meg alapjáraton ennyi cukrot-szerintem még a felét sem.....

2010. aug. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Jajj, ne is mondd, nekem ez a horror emlék.

Én amúgy is nagyon hányós voltam, kijött belőlem minden. De mégis megitatták velem a lötyit. Kínlódtam, tartottam magamban, ameddig bírtam, de kb 10 perc után ahogy kijöttünk a rendelőböl, az első bokorba kitaccsoltam, igaz, csak egy kicsit. Utána elmentem a szomszédos üzletközpontban, hogy legalább le tudja ülni egy padra, meg kint elég hideg is volt. Na, aztán egyszercsak éreztem,hogy nem bírom már, rohantam a mosdóba, de félúton kijött az egész... Rémálom, annyira rosszul éreztem magam, fizikailag is, meg szégyelltem is magam... (Szerencsére már 1 órán túl voltam, így nem kellett újra meginnom)


Bevallom, és a 2. terhességemnél csaltam már (akkor még jobban ki volt készülve a gyomrom, még hányósabb voltam) Volt annyi engedmény, hogy nem bent a rendelőben kellett meginni a lötyit, hanem otthon, és a 2 óra elteltével bemenni levetetni a vért. Na, én nem a lötyit ittam meg, hanem zsemlét+tejet ittam. Igaz, hogy előtte is, meg utána is rendszeresen mértem magamnak a vércukromat itthon, mert azért kockáztatni nem akartam.

2010. aug. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem rendesen megkönnyebbülés volt, mikor megtudtam, hogy cukros löttyöt kell innom. Azon paráztam, hogy ha tejet kell, hogy fog menni, mert szó szerint undorodom a tejtől :-(

Én a cukrot teába raktam, és így egész tűrhető volt. De emlékszem, annó a tesóm is kihányta :-D

2010. aug. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Soha nem értettem ezt a kényeskedést, már bocs, ha valakit megbántok ezzel.

Az első terhességemnél 3x, másodiknál 2x ittam

Így derült amásodik babánál, hogy terhességi cukorbetegségem van, inkább örüni kellenne, hogy fogalakoznak ezzel.

És inkább ittam volna utána minden nap, de sajnos diétáznom kellet 3 hónapig, na az tényleg szar.

Amikor éhes vagy, de nem ehetsz bármit, vagy nem vagy éhes, de (naponta 6x) enni kell.

És minden nap cukort mérni.

2010. aug. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Inkabb a dieta, mint azt a cukros löttyöt még egyszer. Azonnal kihánytam az émelygös izü vacakot.
2010. aug. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor én vagyok az egyetlen akit nem hogy nem zavart, de ha kicsit kávé íze lett volna akkor azt hihettem volna hogy a reggeli kávém az ugyanis azt majdnem ilyen édesen szeretem. Szerintem egyáltalán nem olyan borzasztó ennél sokkal rosszabb dolgok vannak a világon.
2010. aug. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

tegnap 17:42-es!

Semmi gond nem volt belőle, egyszerűen megbeszéltem a dokimmal.


tegnap 22:18-as!

Nem bántottál meg, de ha az ember szenved és utána hány, azt nem nevezném kényeskedésnek. Örülj neki, hogy te simán meg tudtad inni.

2010. aug. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!