Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A budapesti Fazekas Mihály...

A budapesti Fazekas Mihály gimnáziumba milyen átlaggal vesznek fel?

Figyelt kérdés
2012. szept. 12. 20:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
5.0
2012. szept. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
4.5 semmiképp?
2012. szept. 12. 21:00
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg mekkora átlag kellett legutóbb és mennyien jelentkeztek. Ha nem volt kevés jelentkező nem adnak le az átlagból amit kiírtak.
2012. szept. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
barátnőmet kitűnővel és 84 pontos tehetséggondozóval se vették fel...szóval 4.5-tel kiröhögnek:DDD
2012. szept. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
utolsó... hányadik helyen jelölte meg a Fazekast???
2012. szept. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
1. xd
2012. szept. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
harmadik: azért éppen ki nem röhögnének, mert az én barátnőmet meg 4.7-el felvették. Nem kérdeztem volna meg, ha nem láttam volna rá esélyt;) azért köszi!
2012. szept. 14. 20:58
 8/11 anonim ***** válasza:
A jegyek közül nem nézik mindet, úgyhogy simán bekerülhetsz 4.5-tel is. Persze nem hátrány, ha 5.0 az átlagod, de nem is előírás. És ha bekerülsz szóbelire, akkor úgyis ott fog eldőlni, kellesz-e vagy sem. :)
2012. nov. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ez butaság, nem csak 5.0-val vesznek fel, ne hallgass rájuk!Írsz egy jó felvételit, (nem muszáj hiper-szupert, csak egy elég jót)És vagy elindulsz a bolyai nevű versenyen (nem a csapaton, hanem amit a fazekas szervez), és első 10-ben vagy, már fel is vettek, vagy szóbelizel egy jót, akkor is! Nem múlik olyan sok a jegyeken! Hidd el! :-)
2013. jan. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Sziasztok!


Én egy 14éves lány anyukája vagyok.


Minden évben kitűnő tanuló volt.

Városi,megyei matek,magyar,biológia versenyeket nyert meg egyéniben és csapatban,országos 8-10 helyezés.

Szóbeli felvételin nézték ezeket..

Írásbelije összesen 84 pont lett,amire azt mondták a Fazekasban szóbeli felvételinél hoyg nem rossz..

Szóbelin a matekja hibátlan lett,kémia elméleti része szintén,de a számítás nem ment neki mert egy képletet a suliban még nem tanultak..


röviden ennyi.


Szerintem se kell kitűnőnek lenni,de az írásbeli+ szóbeli sikerüljön jól. :)


természettudomány szakra jelentkezett,és elsőnek jelölte meg a Fazekast. :)

2013. márc. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!