Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van olyan, hogy egyetemre...

Van olyan, hogy egyetemre (ELTE) való beiratkozás előtt már tartozásom van az iskola felé? Neked ismerős ez?

Figyelt kérdés
Eltére vettek fel, de nem voltam biztos benne, hogy be is akarok iratkozni, mindenesetre azért felregisztráltam az ETR-re. Végül nem mentem el a beiratkozásra, ami előtt egy nappal kaptam egy levelet, hogy 5000 forint összegű kivetést rögzítettek nekem, ergo még be se iratkoztam, de már tartozásom van. Azt nem írják, mi okból, mire fel kellene befizetni, csak fizessem be. Valakinek van ötlete/tapasztalata, mielőtt felhívnám őket? Hátha valami automatikus cucc, amit nem kellett volna megkapnom - az jó lenne.
2012. szept. 21. 00:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez már a második kérdésed és azóta a 3. nap és még mindig nem hívtad fel őket ezügyben, csak itt rágod a gumicsontot, hogy jajj mi legyen, és kinek milyen tapasztalata van...


HÍVD FEL A TANULMÁNYI OSZTÁLYT!

2012. szept. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ők beregisztráltak utólag annak ennyi a költsége. Meny be és kérdez rá.
2012. szept. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!