Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a szegedi...

Mi a véleményetek a szegedi Tömörkény spec angol és spanyol tagozatáról? Melyikre éri meg jelentkezni?

Figyelt kérdés
Az angolt nagyon szeretem, de mivel tolmács szeretnék lenni, két nyelvet kell tudnom (ugye egy felsőfok, 1 középfok és pluszba egy alapfok, de ez már három). Az angolnál tanítanak németet, ami nekem pont kapóra jönne, mert most is németet tanulok, viszont nem igazán a kedvenc nyelvem. Sokkal jobban szeretnék helyette spanyolt tanulni, viszont akkor az angol tanulás háttérbe szorulna. Mit csináljak?
2012. szept. 27. 11:40
 1/2 Bratilla ***** válasza:
Esetleg válaszd a spanyolt, és ha lenne energiád és időd, járhatnál külön angol tanárhoz, nagyon sok van itt Szegeden is, biztos találsz. Amúgy én a Tömörkényt, mint iskolát nem ajánlom, a Radnóti és a Deák sokkal jobb nála. Sajnos a Ságvárit sem sajánlom már olyan jó szívvel senkinek.
2012. szept. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
1.válaszoló:Mi bajod van a Tömörkénnyel? A Ságvárival gondolom az, hogy ott csak annak lehet sikere akinek sok a pénze vagy nagyon okos.De a Tömörkény???Az miért nem jó?
2012. okt. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!