Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek mire elég ennyi pont?

Szerintetek mire elég ennyi pont?

Figyelt kérdés

A Kölcsey a Berzsenyi Dániel, a Szent László gimnázium (Kőbánya) és a Madách Imre gimnázium között válogatok.

Úgy érzem 70p körül lesz a felvételim (eddig írtunk teszteket és ekörül jött), nos hát 7. év végi átlagom 4.7 volt. Melyikre elég ennyi pont? Melyik iskolát ajánljátok?

A válaszokat előre is köszönöm :)



2012. okt. 11. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igazából, nem sok minden fog múlni az átlagodon, a központi számítja kb a 3/4 részét a pontjaidnak. Ezek közül a sulik közül mindegyik nagyon jó, talán a Kölcseyit raknám utoljára és mivel kissé elfogult vagyok a saját iskolámmal szemben:P én a Szent Lászlót jelölném elsőnek :)))
2012. okt. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Rat Poison válasza:
Engem a Szent Laciból annak idején szintén 4,7es átlaggal és mellé 73as összpontszámú központival úgy elküldtek, mint a sicc. Egy próbát persze megér, de túlságosan ne éld bele magad. Mindenképp érdemes az erősebben oktató gimnáziumokban gondolkodnod.
2012. nov. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!