Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most kezdtem az egyetemet....

Most kezdtem az egyetemet. Vonattal járok,60km-re otthonról, igényeltem diákigazolványt, ami még nem jött meg. Ha nem jön meg november elsejéig, akkor mivel kell a vonaton igazolni magam, hogy diák vagyok?

Figyelt kérdés
2012. okt. 15. 23:29
 1/5 anonim válasza:
Asszem kérhetsz ideiglenes diakigazolvanyt az ugyentezoknel.
2012. okt. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ideiglenes diákigazolvánnyal tudod igazolni, hogy diák vagy. Papír alapú, szóval nagyon vigyázz rá. Vagy iskolalátogatási papír is segíthet. Amúgy november elején már megszokott jönni.
2012. okt. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A legfrissebb fejlemények szerint pl a BKV nem fogadja el sem az iskolalátogatásit, sem az ideiglenest. Ezt azért mondom, mert akár lehet ugyanez a MÁV-nál is. De november 1-re meg szokott érkezni.
2012. okt. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, november 1-re meg szokott érkezni, sőt nekem anno már szeptember vége előtt, de most nem a megszokott van, ugyanis a drága jó oktatási hivatalunk megbonyolította a bürokráciáját egyszerűsítés címen, és amúgy is új fajta diákigazolvány van. Ideiglenes diákigazolvány sincsen, hanem valami papír van, amivel igazolni lehet, ezt kérni lehet az illetékes tanulmányi osztályon, miután az okmányirodás rész, az igénylés leadása és a befizetés megtörtént. Nem tudom mennyire fogadják el, én azért nem hagynám magam olyan esetben, ha meg akarnának büntetni, mert nem az én hibám az, hogy túlbonyolították a rendszert.
2012. okt. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Andizsuzsi ***** válasza:

"A legfrissebb fejlemények szerint pl a BKV nem fogadja el sem az iskolalátogatásit, sem az ideiglenest"


Iskolalátogatásit nem, ideiglenest köteles elfogadni, ha annak még nem járt le az érvényességi ideje.

2012. okt. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!