Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A középsuliban egyedül leszek...

A középsuliban egyedül leszek lány az osztályban. Mire számítsak?

Figyelt kérdés

Nagyon ki fognak készíteni a fiúk?:S

Amúgy műszaki suli, engem meg ez érdekel, ezért mentem oda...


2009. aug. 9. 22:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem a fiúkkal sokkal jobban ki lehet jönni, mint a lányok többségével, úgyhogy ne parázz :) A fiúk meg külön örülni fognak, hogy van egy lány is az osztályban, biztos nem lesz gond!
2009. aug. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
95%

Jó dolgod lesz, válogathatsz.

A fiúkkal sokkal könnyebb kijönni mint a lányok többségével, legalább kavarásoktól és hátbatámadásoktól meg leszel kímélve.

2009. aug. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
90%
Hát egy olyan lányt, aki műszaki suliba megy, nem kell félteni! Egyébként szerintem is jobban ki lehet jönni a fiúkkal, mint ugyanannyi lánnyal. Szerintem jól ki fogsz velük jönni, mint az osztály egyetlen lánya, bár lehet, hogy első pillanatban meglepődnek majd!
2009. aug. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

hát remélem igazatok van... :S:D

És a tesi hogy lesz vajon?

2009. aug. 9. 22:54
 5/27 anonim ***** válasza:
87%
Átöltözöl te is, rövid nadrág, póló, aztán hajrá! Szerintem minden iskolában van lányöltöző, ne aggódj, ugyanúgy, mint lányvécé.
2009. aug. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Azt tudom, de nem lesz nagyon gáz nekem egyedül öltözni?
2009. aug. 9. 23:11
 7/27 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem jobb fiúkkal tesizni, ők nem karmolnak, és nem félnek a labdától :D
2009. aug. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
89%
Annak inkább örülnöd kellene. Legalább nem fogsz megfulladni a sok különböző szagú dezodortól, nem fogsz megsüketülni a lányok vihogásától, és még helyed is lesz.
2009. aug. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
89%
És kényelmesen el fogsz férni az öltözőben, nem kell keresgélni a szomszédok ruhadarabjai között, ha összekeverednek a cuccok!
2009. aug. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
hát jó.. Megpróbálok lenyugodni végre:D
2009. aug. 9. 23:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!