Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tudnék itthon angolt...

Hogyan tudnék itthon angolt gyakorolnii itthon egyedül a nyáron? 13 éves lány vok!

Figyelt kérdés
2009. aug. 4. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézz angol nyelven, angol felirattal filmeket. Itt az internet. Olvass angol nyelven cikkeket. Például.
2009. aug. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Dr Szenczi Miklós: Tanuljunk könnyen gyorsan angolul

nekem nagyon sokat segített

2009. aug. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
rengeteg nyelvtani összefoglalót, tesztet, hanganyagot találsz az interneten, elég ha beírod a keresőbe...
2009. aug. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia, regisztralj be olyan oldalra ahol angolokkal beszelgethetsz, angolokkal irhattok egymasnak.

Probaljal kereseni magadnak angol nyelvteruletrol veled hasonlo koru lanyt, fiut akivel csevereszhettek.

Ezenkivul kerjel napi leckeket az 5percangol.hu oldalrol is, egy angol tanarno kuld angol leckeket ingyenesen, Szalai Nori-nak hivjak. Nekem is mindennap kuld lecket.

Jo tanulast!:)))

2009. aug. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tanulom, hogy napi szinten foglalkozok vele.Például megtanulok napi 5 új szót.Ezenkívül rengeteg angol könyvet olvasok, angol filmeket nézek felirattal, majd nélküle.Angol zenéket hallgatok.Ja és felvettem msn re angolokat beszélgetni, skype-on beszélgetek angolokkal illetve ventrilon is szintén.
2009. aug. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:))és a kiejtést hogyan lehetne gyakorolni?
2009. aug. 11. 14:49
 7/8 anonim válasza:
szerintem előbb tanulj meg magyarul, aztán angolul..
2010. máj. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mostanában a BBC 1-et szoktam hallgatni neten. Sok zene, de beszélnek is elég sokat, ráadásul szép, brit kiejtéssel.
2011. júl. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!