Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Így érdemes szociológusnak...

Így érdemes szociológusnak tanulni?

Figyelt kérdés

Egy rokonom a KSH-nál dolgozik, ha szociológusnak tanulnék ott biztos állás várna rám. Azaz kb. 3 év múlva.

Más irányban nincsenek ismerőseim, gépészmérnök meg orvos pedig úgysem leszek. Ami érdekelne, az a történelem-régészet vagy környezetvédelem, de ezekkel tök esélytelen elhelyezkedni.

A szociológia pedig érdekes, csak ilyenre alapozzak? Ha mégsem tudnak "berakni", lesz esélyem munkát találni?



2012. nov. 2. 22:12
 1/1 anonim válasza:
nagzon érdekes dolgokról tanulhatsz, és hidd el teljesen más szemmel tekintesz a világra.Ha van ismerősöd aki tud neked m,ajd állást szerezni akkor szerintem menj,de tanuld ki jól a szakmát,h később is dolgozhass még benne.Viszont, ha elvégzed és mégsem jön össze az álás akkor nem biztos ,h meg tudsz belőle élni.Én azt végeztem,de szerencsére a tanulmánzaim során az egyetemen lehetőség adódótt rengeteg szakmai gyakorlatra, és ismerősőkre akik később engem hivtak, fel elsőnek ha volt valami meló,igy gyakorlatot,tapasztalatot lehet szerezni jo kis zsebpenzert...
2013. jan. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!