Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti végig tanuljátok a szorgalm...

Ti végig tanuljátok a szorgalmi időszakot az egyetem/főiskolán? Vagy inkább a vizsgaidőszakra hagyjátok a tanulást?

Figyelt kérdés

2012. nov. 4. 17:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
63%

Arról van szó, hogy mire tanulok adott zh-ra, már semmi másra nincs időm tanulni, vagy nem fogok tudni kikapcsolódni. Ennyi.


Nem tudom, miért kellett kiszúrnod magadnak és miért kell rajtam leverned a mai napra esedékes frusztrációdat.

2012. nov. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Nem azért írtam ki a kérdést, hogy egymást piszkáljátok!

Lehet, hogy rosszul osztod be az idődet, velem is mindig ez van, lusta vagyok és mindent az utolsó pillanatra hagyok. Emberek vagyunk, hibázunk, ez van.

2012. nov. 4. 21:47
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem osztottam be rosszul. :)



Csak rosszul esett, hogy piszkált... :D

2012. nov. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Meg is őrülnék:D Persze mindig elhatározom, hogy rendszeresen fogok tanulni, de sose lesz belőle semmi.

Demókra megtanulom az anyagot, de amiből nincs számonkérés, az marad a vizsgaidőszakra. Szerencsére a fontos és nehéz tárgyakból van demó, szóval azt kénytelen vagyok elővenni.

Na meg azért ragad rám vmi az órákon...


De hogy minden nap tanuljak? Na ne:D Sokszor fél 7-kor érek haza, nem ülök már neki...

2012. nov. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

21:56!

Nem vagyok frusztrált, nincs bajom személy szerint veled, csak tényleg nem értem, hogy mire megy el minden napod 24 órája. Feltételezem, nincs midnen nap ZH-d, nincsen 16 tanórád minden nap, viszont akkor az indokodat nem értem... Ezért akartalak megérteni, és ezért kérdeztem. Ennyi.

2012. nov. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
56%
Nehezen tanulok, és zh-ra elkezdek 2-3-4 nap v akár egy héttel előbb tanulni. De ha egy délután, miután hazaértem tanulok adott zh-ra, nem biztos, hogy ESTE (!) lesz még kedvem átnézni az aznapi anyagot.
2012. nov. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

22:17!

Bocs, de akkor te is azt mondod, amit én: arra van időd, amire szakítani akarsz.

"nincs kedved"= "nem akarsz rá időt fordítani"

2012. nov. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
56%
Én ilyet nem mondok, főleg a 11. osztályos korom óta. Na akkor ez nem volt igaz, elvégeztem a feladatomat, utána volt időm... aludni :D
2012. nov. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!