Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek normális az hogy...

Szerintetek normális az hogy 4 matek könyvet kell vinni a suliba (3,5kg)?

Figyelt kérdés
2012. nov. 6. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem igen, mondjuk én nem tanulom emelt szinten a matekot és mégis van amikor 3-at van amikor 4et kell vinni...sajnos
2012. nov. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem egy nap van, hogy 8 kiló a táskám... :))
2012. nov. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is így volt..:) Mi úgy csináltuk, hogy a szekrényben hagytuk a nagy részét (vagy az egészet:D) és máris könnyebb volt a táska.. :) Vagy padtárssal beszéld meg, hogy melyiket ki vigye és használhatjátok közösen.
2012. nov. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát persze, de a mi drága iskolánkban tilos bent hagyni a szekrényben a tankönyveket, mert hogy "miből tanulsz otthon?" :))
2012. nov. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Áhh pedig nem azon múlik..:) Sokan csak sétáltatják a könyveket.. Én mindig 5ös voltam matekból. Ha volt lyukas óra, akkor megcsináltam a házit, de az se volt ritka ha szünetekben. Meg lehet itt oldani..:) Ha meg nem volt idő, de nem akartam hazavinni a könyvet, kijegyzeteltem a feladatokat a füzetbe és otthon megcsináltam. Hülyeség ha megtiltják, hogy ott hagyd..:) Aki akarja úgyis megcsinálja, aki nem az meg úgysem..:)

De ha nem engedik, hogy bent hagyjátok, a padtással még megpróbálhattok osztozkodni..:) Vagy azt is követelik, hogy mindenkinek legyen saját könyve? :P Mostmár azon sem csodálkoznék..:D

2012. nov. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!