Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Várhatóan meddig tud még egy...

Várhatóan meddig tud még egy hd 7850 mindent vinni maxon full hd-n? Normális válaszokat!

Figyelt kérdés
2012. júl. 27. 17:57
 1/9 MaXXeGee ***** válasza:
Amíg nem jön egy olyan játék, amihez már ez kevés lesz --- de komolyan , honnan akasszunk le neked ennél normálisabb válaszokat? Amit most elvisz maxon, azt később is el fogja, hogy a jövő héten, vagy a jövő hónapban bukkansz olyan játékra amihez kevés lesz, azt szerinted, ki tudja megjósolni?
2012. júl. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Rambo75 ***** válasza:
A jósgömböm szervízben van holnap írj inkább!
2012. júl. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Például az előző vga-k alapján is ítélhettetek volna. Nem tudom hogy van, egy 6850 most hogy viszi a játékokat, mint például a battlefield 3?
2012. júl. 27. 18:10
 4/9 anonim ***** válasza:

Bírom hogy mindenki beírja hogy "normális válaszokat!" mintha az érne valamit. Attól még ugyanannyi retardált fog kommentelni, vagy talán több is.


Kérdésre meg, rövid válasz, sokáig.


Hosszú válasz, attól függ. Ha csak egy kis monitorod van és pl. 1440x900as felbontás alatt akarsz játszani, akkor a legtöbb játékot Ulta beállításokkal tizenhatszoros AAval meg tesszelációval is simán futtatod.


[link]


Csak példának hoztam fel. Nézd meg mennyit számít ha valamit 2560x1600-ban futtatsz, vagy felakkorában. Nem teljesen így van, de általában ha fel akkora a felbontás, kétszer akkora az FPS. A másik meg hogy léteznek beállítások is. Ha nem kapcsolod be pl. a PhysX-et ultrára meg leveszel pár intenzívebb beállítást ami nem sokat számít low-ra vagy medium-ra, sok esetben 20-30 FPS gyorsulás. A harmadik pedíg hogy most fognak kijönni az újabb konzolok, és az Xbox 720 állítólag egy kiba­szott 6670-el fog menni. Ami azt jelenti hogy az összes új játékot arra is fogják optimalizálni, így a te géped szó szerint két-háromszor jobban fogja tudni vinni az összes konzol portot.


Dióhélyban, felbontás, állítsd be a beállításokat ha csak Crysis 4-el és Battlefield 12-vel tervezed hogy játssz, és a legtöbb játék futni fog fele olyan jó videokártyával is, mivel általában a grafika sz­art se számít, ha a játék maga egy elsietett unalmas sz­ar.

2012. júl. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

>egy 6850 most hogy viszi a játékokat, mint például a battlefield 3?


6850 tulajdonos itt, és köszöni szépen, jól.

2012. júl. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönet a válaszokért a 3. válaszolótól
2012. júl. 27. 18:19
 7/9 anonim ***** válasza:

ne basszál fel, hogy 6670 lesz az új boxokba? xDD el se merem képzelni mi van a mostaniakba, Jézus.. xdd

amúgy ja.. szerintem is olyan 3-4 évig simán bírni fogod, de lehet 1-2 évvel tovább is, élvezhetően :D

én karim 8600GT.. nem mostani, kettő volt SLI-be egyik most szart be 4 év után.. de a lényeg, 2008ba vettem a kettőt 36ért kb és még mindig mennének vele szépen :) úgyértam a The Run, Shogun 2, AC: Revelations stb ment élvehetően.. AC meg Shogun high beállításokon, Crysis 2vel is tudtam játszani azt már nemtudom hogy, az 1 az ilyen high-medium volt annak idején :) szal még ez se lenne olyan vészes viszont BF3 már lowon szaggat szal ott ja:D dehát nem mai kártya.. ennek ellenére szépen teljesít, ezért mondom, hogy ez már 4 éve és kettő belőle fele annyiba került mint most 1 7850.. szal ilyen 5évig vagy nemtudom biztos kihuzza :D ez alapján.. aztán majd kiderül:)

2012. júl. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

2-3 évig jó eséllyel menni fognak ultrán,de ezt nem lehet megmondani. Keress egy 3-4 éves kártyát ebben az árkategóriában..

Hol vannak most a jelenlegi kártyákhoz képest?

2012. júl. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem tudni, de megkockáztatom, most is tudok mondani olyan játékot amit nem visz full HD ultrán, de ez kb mit számít? Ilyenkor vissza veszel az AA/AF-ből, vagy egy-két effektet lejjebb kapcsolsz és kész.

Amúgy senki se jós.


"Például az előző vga-k alapján is ítélhettetek volna"

Más architektúrák, más erősségek, más igények játék terén. Ott van pl a kepler, most divatos DirectCompute ficsőröknek hála szív rendesen a GCN-el szembe.


"egy 6850 most hogy viszi a játékokat, mint például a battlefield 3?"

Még egy HD 6850 tulaj köszöni szépen jól.


"ne basszál fel, hogy 6670 lesz az új boxokba? xDD "

Az új konzolokban már APU lesz.


"szerintem is olyan 3-4 évig simán bírni fogod, de lehet 1-2 évvel tovább is, élvezhetően :D"

Megnézném én azt. Előre áthatóan a VGA piac alsó és közép szegmense kb 2 év alatt bedől. A homogén többmagosokat meg váltják a heterogén chippek. Desktop szinten az utolsó olyan CPU a vishera lesz, utána csak APU. Ezért is kétlem a 3-4 + lehet 1-2 évet erősen.

2012. júl. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!