Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek könnyebb vagy...

Szerintetek könnyebb vagy nehezebb volt elvégezni egy egyetemet 20-30 évvel ezelőtt?

Figyelt kérdés

2012. nov. 8. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
sztem ez szaktól függ. bár ha azt nézzük h nem volt semmiféle elektronikus segítség (pl. ETR/Neptun stb stb), akk nehezebb. Jó mondjuk komoly gondok vannak így is tárgyfelvételnél, de sztem ennél is rosszabb lehetett amikor az egyetem előterében egy bazi nagy táblára kellet krétával felírni a neved az adott időponthoz:D
2012. nov. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt senki sem tudja megmondani, ugyanis valószínűleg senki sem járt ugyanarra a karra 20-30 éve és most is.
2012. nov. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintme nehezebb volt,hiszen manapság már minden 2. ember egyetemet végzett.Szerintem ugyan olyan neház lenne,de csak lenne most is csak jóval lazább az egész.Legalábbis én így gondolom.
2012. nov. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

előző: attól, h több embernek van diplomája nem feltétlenül azt jelenti, h könnyebb is. régen azért mentek kevesebben egyetemre, mert még a régi rendszer volt. az volt az általános dolog h érettségivel mindenki elment dolgozni (mindenki talált is munkát) és pont. jó volt a megélhetés.

a rendszerváltás után, amikor csődbe ment lényegében a régi rendszer az ország elszegényedett (a felvett kölcsönök miatt), és egy kevesebb volt a munkahely. az emberek abban kezdtek el bízni, h ha többet tanulnak jobban fizető állást kapnak.

(szerintem valaki tuti bele fog kötni, hogy márpedig mindenki tanuljon szakát és akk no problem)

2012. nov. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!