Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kodolányis Anglisztikások!...

Kodolányis Anglisztikások! Tudnátok mesélni a szakról?

Figyelt kérdés
Mennyire nehéz? Érdemes oda jelentkezni? Elsősorban a budapesti intézmény érdekelne, de a székesfehérvári sem lenne rossz. Valamint nyílt napokról esetleg tudtok valamit? A suli honlapján nem találtam friss időpontokat. :S

2012. nov. 12. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Érdemes jelentkezned, bár én nem anglisztikán végeztem, de mindenképpen hasznosítható ismereteket ad a suli. Egy-két tárgy kivételével mindent angolul oktatnak, így biztos nyelvtudáshoz jutsz.

A szak csak Budapesten indul, Fehérváron december 14-én, Pesten december 18-án lesz nyílt napja az intézménynek.

2012. dec. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látszik ottani oktatók írkálják a pozitiv válaszokat (?!)


Én nem ajánlom az anglisztikát Kodolányin, talán más szakot válassz, vagy másik egyetemet/főiskolát.. Nekem rossz tapasztalataim voltak.

2014. okt. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!