Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik Budapesti középiskolába...

Melyik Budapesti középiskolába jársz?

Figyelt kérdés

Ha Budapesten jársz középsuliba,írd le,hogy hova ,hogy hányadikos vagy,mennyire nehéz az adott suli ..meg ilyesmi :)

Nagyon nehéz gimibe járok,át akarok meni félévkor valahova,ahol könnyebb.Nem akarok nagyon rossz suliba sem menni,de ne legyen túl nehéz.A jelenlegi sulimban bukásra állok matekból és fizikából.A többi 4 meg 5.Átvesznek így valahova?Nem bírok jobb jegyet szerezni...sehogy sem.tizedikes vagyok.15/L



2012. nov. 20. 16:59
 1/1 anonim válasza:
Én 9. vagyok. A keleti károly közgazdasági-kereskedelmi és marketing-(ettöl az évtöl informatikai) szakközép iskolába járok. NEM AJÁNLOM MERT B*SZOTT NEHÉZ! Nah szija :)
2012. nov. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!