Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gazdasági szakon hol érdemes...

Gazdasági szakon hol érdemes Magyarországon tanulni?

Figyelt kérdés
Corvinusz, BGF, BME, IBS? esetleg más helyen?
2012. nov. 25. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:

BGF , BCE


Az IBS diploma nagyon kelendő a piacon viszont mélyen a zsebedbe kell nyúlni ha oda akarsz járni és ide nem elég semmiféle diákhitel.

Sok külföldi is oda jár.Totál angol nyelven oktatnak persze van előkészítő csoport ahol felkészítenek angolból megfelelően.

Szóval az IBS-hez okosnak meg gazdagnak is lenned kell.

2012. nov. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

IBS-en voltam nyílt napon, és nagyon tetszett, az ár az, ami eltántorított. de elvileg ha jól tanul ott az ember, van kedvezmény.


amilyen szempont érdekelne: oktatás minősége, nehézség

2012. nov. 25. 15:16
 3/5 anonim ***** válasza:
BCE vagy BGF.
2012. nov. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
BME-t nem ajánljátok?
2012. nov. 25. 18:59
 5/5 anonim ***** válasza:

BGF-en a pénzügy és számvitelre járok Pestre. A hét szinte összes napján állásajánlatokkal bombázzák a diákokat, szóval, igen, tudom ajánlani a sulit.

A BME is jó egyetem, műszakiból, de nem közgázból A BME egy műszaki egyetem, erre van specializálódva, lehet hogy jó a közgáz képzés is, de messze elmarad a BGF és Corvinus szintjétől.

2012. nov. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!