Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nyugdíjas tanárok miért...

Nyugdíjas tanárok miért taníthatnak?

Figyelt kérdés

tanít 3 is.

az óra menete:felteszik írásvetítőre az aznapi anyagot h írjuk le.ha kérdésed van még te vagy a hülye.

ez megy mind3 óráján...baromi unalmasak,nem is értem mi értelme.ezt akárki megtudná csinálni...


tudom,h kevés a nyugdíj meg blablabla

de elveszik fiatal tanárok lehetőségeit,akik akár még tanítanának is valamit....


abszolút haszontalannak érzem az óráikat.ráadásul szakmai dolgokat kéne tanítaniuk.....jó kis szakemberek leszünk....


2012. dec. 22. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:

"de elveszik fiatal tanárok lehetőségeit,akik akár még tanítanának is valamit."


Egyre kevesebb a fiatal tanár, mert m a fizetés még a nyugdíjjal együtt is lószar!

2012. dec. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
előző: de ettől még rengeteg ember tanul tanárnak. utána meg agyon vannak fikázva, hogy nem találnak munkát. miért? mert sok nyugdíjas foglalja a helyet.
2012. dec. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy az iskolátok mondjuk pénzszűkében van, ezért visszakönyörgi a nyugdíjasokat? Mert mondjuk a frissen, egyetemről kikerült tanárok elmennek jól kifizetődő munkahelyre? Ez csakis iskolától függ szerintem. Megnézel egy gyakorlógimnáziumot, millió meg egy fiatal tanár van. Mert egy kis, vidéki iskolába talán senki sem szeretne állásajánlatra menni.

Nem értek ehhez, ez csak egyéni vélemény. :)

2012. dec. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én a nyugdíjas műszaki tanáron haltam be. Vagy képezze magát vagy ne tanítson. Jelenleg a Commodore 64 a tananyag, mint A SZÁMÍTÓGÉP.


Persze tudok mondani ellenpéldát is, amikor a 73 éves lazán veri a 40 éves óráját, tartalomban és hangulatban is :)

2013. jan. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!