Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A felsőfokú/felsőoktatási...

A felsőfokú/felsőoktatási szakképzéseken is olyan magas a ponthatár, mint egyéb egyetemi szakokon?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a 400-450 pontos felvételi pontszámokra...

Egy ilyen 2 éves szakképzésre is lehetnek ilyen magas ponthatárok?


2013. jan. 4. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Dehogyis. Azt hiszem itt 200 a minimum, szerintem olyan 200-300 között fognak a pontok mozogni. Nem hinném hogy a tavalyihoz képest nagy változás lenne, gyakorlatilag ugyanolyan mint az FSZ, csak más névvel.
2013. jan. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Csak 329 pontom lesz (régebben tettem érettségit, onnan tudom már most a pontot). Ezzel van esély bárhová is? =(

Vagy hogyan lehetne javítani a ponton?

2013. jan. 4. 17:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy hogy teszel mondjuk még egy emelt érettségit. Megírod jól, és kapsz plusz 50 pontot érte. De nem olyan vészes az a pont, egy FSZ képzésre fix h bekerülsz vele! Hova akarnál menni? Nézd meg a tavalyi ponthatárokat, nem hinném h túl nagy eltérés lesz idén. Max plusz minusz 10 pont
2013. jan. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Németből (5-ös lett) és magyar nyelv és irodalomból (3-as lett sajnos) tettem anno emelt érettségit.

Még nem tudom hova jelentkeznék, mert azt sem tudom, mik indulnak...:S

2013. jan. 4. 18:34
 5/5 anonim ***** válasza:
www.felvi.hu :) meg meg FSZ képzés érdekel, akkor nézz szét egyetemek oldalán, van ahol már megvan hirdetve. Asszem a minap a BGF oldalát néztem ahol már ottvoltak a két éves képzések.
2013. jan. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!