Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Okj-n én veszem fel a tantárgy...

Okj-n én veszem fel a tantárgyaimat? Vagy készen kapom meg az órarendet? A neptunon nincs semmi.

Figyelt kérdés
vagy ez iskolátol függ? bgf-okjra fogok járni. és ha igen a válasz, akkor mikortol lehet majd felvenni a tárgyakat?
2009. aug. 27. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Én máshova jártam, de mi megkaptuk készen.
2009. aug. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom, hogy olvasod-e még ezt a kérdést, de engem is most vettek fel Bgf-OKJ-re. Most ismerkedem még ezzel a nemptun rendszerrel és én is néztem egy nagyot, mikor láttam, hogy lehet nekem kell felvenni a tantárgyakat, miközben az oldalon láttam, hogy fent volt az órarend. Hogy volt ez? Írd meg légyszi!
2010. júl. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia! Hát úgy volt, hogy van egy regisztrációs hét, amikor elmondják hogy hogy kell, kapsz egy kis könyvet majd, amiben benne vannak, hogy milyen tárgyakat kell felvenned. Elég bonyolult volt nekem ez az egész, mondjuk nekem minden az szokott lenni. tulajdonképpen a kérdésed is az számomra, nemtudom hogy most megfelelő választ adtam e:D de kérdezz még nyugodtan, szívesen válaszolok.
2010. júl. 31. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!