Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Deák vagy Ságvári? (Szeged)

Deák vagy Ságvári? (Szeged)

Figyelt kérdés

Szóval az itt a kérdés, hogy melyiket jelöljem be első helyre; a Deák magyar-angol kéttannyelvűt, vagy a Ságvári magyar-francia kéttannyelvűt.

Angolból nagyon-nagyon jó vagyok, nyertem már országos versenyt is. Franciát viszont még nem tanultam, csak a nyári szünetben itthon tanulgattam kicsit, mert tetszett. Úgyhogy akkor 0. évfolyamra mennék először.

Szóval összegezve mindkét suliban angolt+franciát tanulnék. Szerintetek melyik sulit érdemesebb elsőnek jelölnöm? Milyenek a tanárok?

14/L



2013. jan. 17. 17:17
1 2
 11/12 anonim válasza:
Tudom hogy mostmár mindegy,de Ságvári!
2016. febr. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Hát igen, most már mindegy. Végül Deákos lettem :) Nem bántam meg, szerintem jól döntöttem.
2016. febr. 14. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!