Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Minden almom, hogy ugyved...

Tyler913 kérdése:

Minden almom, hogy ugyved lehessek. Mit erdemes tenni, hogy el is tudjak majd helyezkedni?

Figyelt kérdés
Kicsit keson jutottam odaig,hogy el tudjam kezdeni,igy 25 evesen vagyok masodeves a DE-AJK-n. Levelezon kezdtem,viszont halalosan komolyan gondolom,nem brahibol csinalom. Ennyi idosen mar nem engedhetem meg magamnak,hogy sodrodjak,es pocswkoljam az idomet,ezert szeretnek mindent megtenni,hogy versenykepes lehessek majd. Erdemes a DE-n maradni levelezoskent,vagy probaljak meg atmenni az ELTE-re?
2013. jan. 17. 23:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Az ELTE mindenképpen rangosabb diplomát ad, de biztosan nem Te lennél az első, aki a Debreceni Egyetemen szerzett jogász diplomájával el tud majd helyezkedni. Szerintem a legfontosabb, hogy építs ki egy nagyon stabil kapcsolatrendszert.
2013. jan. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Es hogyan kezdjek hozza? Peldaul szeretnek majd gyakornokkent elhelyezkedni,hogyan konnyithetem meg a sajat dolgom?
2013. jan. 18. 00:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!