Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Sümeg 40-50 km-es körzetében...

Sümeg 40-50 km-es körzetében el lehet helyezkedni MÉRNÖKINFORMATIKUS diplomával?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Életem egyik legmeghatározóbb döntése előtt állok mikor is hamarosan ki kell töltenem a felvételi papírokat!Nagyon nehéz a mai életben megmondani azt, hogy milyen pályára is érdemes lépni, hová is adjam be a jelentkezésem!

Kiskorom óta érdekel az informatika, a gépek működése stb., tehát műszaki beállítottságú vagyok. Első két helyen fog szerepelni a gépészmérnöki, illetve a mérnökinformatikus szak, viszont e kettő közül nehéz döntenem!

Ha van köztetek mérnökinformatikus tanuló, vagy már diplomás illető, akkor kérem, hogy írja le nekem az elérhetőségét, akár facebook-on, vagy skype-on, mert szeretném, ha szánna rám egy kis időt, és segítene azzal, hogy e szakról felmerülő kérdéseimre válaszolna! Gépészmérnök ismerősöm sok van, és ezért szeretném felvenni valakivel a kapcsolatot, aki mérnökinformatikus!

Mindenképpen szeretnék Sümegen élni a jövőmben, és ezért olyan diplomát szeretnék, ami műszaki és amivel el tudok helyezkedni erre felé!

Előre is köszönöm szépen, üdvözlettel:

Nagy Péter



2013. jan. 4. 22:06
 1/1 anonim válasza:
szerintem el!!!
2014. dec. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!