Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen az anglisztika?

Milyen az anglisztika?

Figyelt kérdés
Szeretném tudni, hogy ez a szak milyen, mármint nem arra vagyok kíváncsi, h mit tanulnak, azt én is tudom. Személyes tapasztalatok, vélemények, érdekességek érdekelnek. Miként dolgozhat utána az ember?

2013. jan. 19. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Jó a hangulat. És nagyjából azt dolgozatj az ember vele, amiért eredetileg elvégezte a szakot.
2013. jan. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
tanár lehetsz, tolmács, vagy újságíró, akármi. én nagyon szeretem, a hangulat fergeteges, az emberek jófejek (többinyire, vannak buták és idióták is, de hát hol nem), sokan vagyunk (nagyjából 300an), de szerencsére kihullik jó sok, meg nem piacképes az összes. a tanárok jófejek, kedvesek, ismernek minket, az órűk is jó hangulatban telnek, a vizsgaidőszak abszolút nem emgterhelő. ajánlani tudom csak, ha tanári terveid vannak. ha tolmácsolási, akkor nagyon nagyon jónak kell lenned, különben leköröznek és nem lesz helyed. (ELTE)
2013. jan. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!