Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hány pont lett nektek a...

StellaMoor kérdése:

Hány pont lett nektek a központi felvételi? (2013) Magyar, matek.

Figyelt kérdés

2013. jan. 22. 08:25
1 2 3 4 5
 11/41 anonim válasza:
Bízom benne, hogy van esély. Megnéztem a Fazekas, a Tóth Árpád, a Meggyesi felvételi eredményeket. A Fazekasnál a 230-ból kb. (69 pontommal) a 65-68. helyen állok. Szerintem a 67 pont is, olyan 75. körüli. Sajnos a Kossuth még nem rakta fel az internetre a felvételi eredményeket. Remélem a pót felvételi után összesítve láthatjuk. Amúgy nagyon szeretnék bekerülni. Én is a töri-matek, töri-magyar és a nyelvi előkészítőt választom. De azt javasolták, hogy jelöljünk meg minden szakot. Mivel a nyelvi előkészítőt választom én angolból fogok szóbelizni, és te? De szerintem a szóbelimnek jól kellene sikerülnie, hogy esélyem legyen ...
2013. jan. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 :Fruzs ***** válasza:
De figyelj,az hogy most a pontszámod alappján 67. körüli vagy-az még nem jeleti azt hogy akik a fazekasban írták mind odda jeletkeznek,de lesznek olyanok is persze akik meg nem ott írták de oda jeletkeznek első helyre(mint osztársam )de remélem tényleg nekem is jól sikerül majd a szóbelim-én matekból szóbelizek! :)
2013. jan. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim válasza:
Én aztán jól elszúrtam! Csak 61 pont lett.Hogy ezzel meg a 8 évi kitűnőmmel hova megyek nem tudom. Kész káosz a családban, hogy most hogyan tovább.
2013. jan. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 :Fruzs ***** válasza:
Szerintem nem kellene elkeserednek,mert a mostani évben eléggé szörnyű pontszámú felvételik születtek!és pl. ez a 61 pont egy jobb gimi írásbelijét nézve is 30-40 .hely! szóval a tök jó erős szakközepekbe simán,sőt biztosan van esélyed!biztos pályázó lennél!
2013. jan. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
Magyar 30, matek 20, bizimbe magy, mat, tör, angol 5, biol. 4 !!! Kétségbe vagyok esve!
2013. jan. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim válasza:

Kösz a biztatást! Segítsetek nekem akkor abban, hogy is van ez a jelentkezési sorrend.

Ha az első helyre nem vesznek fel akkor lehet hogy a második helyre bejelölt suliba bekerül olyan aki nálam kevesebb pontot szerzett de Ő az első helyen jelölte be azt az iskolát? Vagy miért írja minden suli, hogy fontos hogy az első helyen jelöljük be ha oda akarunk menni? Nem értem. Az első helyre amit bejelöltem elég kicsi az esély de megadnám magamnak de félek hogy akkor a második helyre bejelöltről lemaradok. Hogy van ez pontosan, tudja valaki?

2013. jan. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim válasza:
Nekünk azt javasolták a suliba, hogy ahová szeretnénk menni - abban a suliban - minden szakot jelöljünk meg, mert lehet, ha pl. 165 a ponthatár a matek-töri szakon és a magyar-törin csak 163 lesz. Itt minden a jelentkezőktől függ, és a jelentkezők közül hányan jelölik meg elsőnek vagy másodiknak a matek-törit. A végleges rangsor majd csak áprilisban lesz, de már márciusban láthatjuk, hogy hagyadikak vagyunk az ideiglenesben. Sokan azt mondják, hogy bármi lehetséges ...., de én is nagyon izgulok
2013. jan. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim válasza:
Azt nem értem, hogy ha másodiknak jelölöm meg akkor lentebb kerülök a listán, vagy ezen a listán mindenki a pontszáma szerinti sorrendet kapja és csak a tanulók végleges választása után derül ki, hogy valóban hányan akarnak abba a suliba jönni? Ha így van akkor a lista nem sokat mond, mert ugye lehet többen lesznek olyanok akik nálam jobbat írtak de nem elsőnek ezt a sulit jelölték meg és fel is veszik őket máshová. Nem értem egyáltalán ezt az egészet. Mindenképpen gimibe szerettem volna menni, de most hogy így elrontottam az írásbelit kétségbe vagyok esve. Még csak alternatív megoldásként sem jelöltem meg szakközépet, erre nem számoltam és nekünk már 2 hete bekérte a suli a jelentkezési lapokat.
2013. jan. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
Én is csak pesti gimiket jelöltem be, viszont a suliba még nem adtam be a jelentkezési lapot, így beírok szakközépet is. De mit??? SOS !!! Valaki, aki tud ilyen sulikat Pesten, írjon nagyon szépen kérem !!! Akár privibe is! Köszönöm!
2013. jan. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim válasza:
nekem a matek nem sikerült nagyon rosszul 43p lett szerencsére de am nehéz volt
2013. jan. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!