Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a ZsKF-ről?

Mi a véleményetek a ZsKF-ről?

Figyelt kérdés
Saját tapasztalat, vagy miért nem ajánljátok? Ilyesmi érdekelne a Zsigmond Király Főiskoláról.

2013. jan. 23. 17:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szia, elég megnézni mondjuk a HVG idei listáját hogy hova sorolják.Akik ismerőseim oda járnak nem az eszükről híresek, de még ők is büfének tartják.Ha már fizetős képzésre mész ne egy ilyet válasszál, hanem egy nagyobb, nívósabb egyetemet.
2013. jan. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Atika ***** válasza:
52%
HATALMAS BÜFÉ!!!! Vigyázz vele mert agyon reklámozzák. Nehogy bedőlj nekik.
2013. jan. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 MsMakrancos válasza:
20%

Mindenkinek van véleménye, pro és kontra, persze arról hallgat a konkurencia, h milyen fizetett bloggereik vannak, akik azzal foglalkoznak, h egyes iskolákat lehúzzanak.

Mi a valós? ZsKF-es vagyok, szeretem, sőt! Gyere egyszer el egy nyílt napra vagy csak simán, amikor nem "felkészültek". Én műsoron kívül voltam bent, egy marketinges, Kristóf vezetett körbe, mondott el mindent a suliról, a szüleimnek is tök szimpi volt.

Azóta itt vagyok, voltam gólyatáborban, gólyanapon, bulikban, vizsgáztam, és nem volt könnyű, jah, és bocs, de 420 ponttal jöttem ide. Nem büfé... megizzadtam rendesen :)

De dönts TE :) Ez volt a tavalyi évünk :)

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=g3MNn..

2013. jan. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 LordEliam válasza:
53%

Kedves Kérdező!


Én néhány éve jelentkeztem a Zsigmond Király Főiskolára és végzős vagyok. Saját tapasztalataim szerint az iskolát nagyon tudom ajánlani, hiszen a tanári kar jól képzett és lelkiismeretes. A leadott órák nagyon precízek.

Számos jó karrier lehetőség van, így a külső és belső szakmai gyakorlatok alkalmával nagyon jó ismeretségekre lehet szert tenni. Némely esetben a diákok a külső szakmai gyakorlatot adód intézménynél helyezkednek el. Statisztikailag a végzés után néhány hónapon belül el is tudsz helyezkedni. Ez elég jó arány a többi főiskolával szemben, a továbbtanulási lehetőségekről nem is beszélve.

A hallgatói élet jó. Az iskola hallgatói csapatai sok rendezvényt szerveznek, hamar be lehet illeszkedni, a felsőbb éves diákok nagyon odafigyelnek a fiatalabbakra és sokat segítenek nekik, így szerintem ha a ZSKF-et választod nem lesz problémád.

A negatív hozzászólásokhoz csak annyit fűznék, hogy előbb talán meg kellene ismerni a kérdéses intézményt utána talán megengedett, hogy véleményt alkossunk róla.. Bár sajnos szóbeszédek révén a ZSKF helyzete nem valami jó hiszen néhány főiskola úgy próbál negatívan kampányolni, hogy megfizeti a diákjait, hogy idióta hülye cikkeket írjanak rólunk. Persze ez mindaddig lepereg amíg a ZSKF-nek nincs szüksége arra, hogy Iphonenal csábítsák a felvételizőket, és nyílt napon limuzintúrára vigyék őket.

Javaslom, hogy nézz körbe nyílt napon és ismerkedj meg leendő tanáraiddal, és a saját tapasztalataid után dönts! :)

Üdv!

2013. jan. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Mogyorósi válasza:
34%

Szia Kedves Kérdező

Én is ZSKF-es tanuló vagyok és teljes mértékben meg vagyok elégedve az iskolával. Egyet értek az előttem szóló diákkal! Nincs is mit hozzáfűznöm mert szerintem mindent elmondott amit tudni kell. De annyit azért mégis hozzáfűznék hogy ha már a HVG-t idézte az első válaszoló hogy belinkelek két másik forrást. Az egyik az indexről van a másik az edulineról. Két pozitív példa az iskolám mellett! És tényleg még annyit hogy én nagyon szeretem és ajánlom mindenkinek! : [link]

[link]

2013. jan. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2013. jan. 25. 19:10
 7/18 Atika ***** válasza:
VICC AZ EGÉSZ! Az utolsó hozzászóló első linkjén van egy bemutató a ZSKF-ről.... Power point-os genyával van megcsinálva :):):):)
2013. jan. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, te vagy a második is, ugye? Neked miért nem tetszik a suli? Jártál oda és nem volt jó? Vagy ismerősöktől hallassz rosszat? Akik oda járnak mit mesélnek? Vagy csak annyi, hogy nem jó tanulók? Komolyan érdekel.
2013. jan. 27. 20:36
 9/18 MsMakrancos válasza:

Kedves Anony válaszadó, aki lehúzod a sulit, de egy nick nevet nem vállalsz! Igen, MI csináltuk a videót, és MI tettük fel, és a marketing pedig használja, ha nem tetszik, ne nézegesd, bár minden plusz megtekintést köszönünk, viszont ha ez az érved, akkor nagyon kellene még dolgoznod ....

Kedves Kérdező! Gyere el és nézd meg! :)

2013. jan. 28. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 HePe ***** válasza:
57%

Én szerettem, sokat tanultam, sokat készültem és mivel partnerként kezeltek a tanárok így úgy éreztem, hogy egy komoly iskola hallgatója lehetek, amelyet befejezve nemhogy ciki, hanem épp lehengerlő az a tudásanyag, amivel rendelkezem.

Sosem volt gondom állásinterjún (kétszer váltottam előrelépés miatt mhelyet), mert ha az ember normális céghez megy, akkor nem holmi előítéletes hr-essel találkozik, hanem vérprofikkal, akik a tudásodra kíváncsiak, és ha tanultál, akkor az bizony van, ezen nincs mit szépíteni.

2013. jan. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!