Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az Eventus (Eger) az jó suli? :D

Az Eventus (Eger) az jó suli? :D

Figyelt kérdés

Az Eventusba szeretnék tovább menni.. és azt szeretném megkérdezni, h milyenek a tanárok, tanulók stb..

Ki jár oda? :DD

És ki szeretne oda menni tovább?^^ / L



2013. jan. 25. 15:09
 1/4 eperhab válasza:
Szia! Én tavaly érettségiztem az Eventusban. Van jó és rossz oldala a sulinak ,mint minden másnak . A tanárokról nehéz beszélni ,mert aki engem tanított az lehet téged már nem fog. Sajnos gyakran cserélődnek ,de ez nem jelent mindenképp rosszat!! Egyébként szerintem nem lehet ilyet kérdezni ,hogy a tanárok milyenek,mert mindenkinek más a megfelelő .Sok a fiatal friss diplomás tanár,velük úgy gondolom és a tapasztalataim is azt mutatják hogy ,közvetlenebbek ,lazábbak velünk.De a tananyagot ugyanolyan szinten és szigorral is kérhetik mint egy több éve tanárként dolgozó ember.Szóval ez egyénfüggő szerintem.A diákokra is ugyan ez igaz. Sok stílussal találkozol ebben a suliban.Nem tudom kolis leszel e ? Sokan rossz véleménnyel vannak a suliról és a koliról is. Az tény ,hogy az iskolai rendszer elég megbízhatatlan ,jöhetnek meglepetések ,de úgy gondolom több jó emlékkel távoztam a suliból mint rosszal. Lehet egyén függő ,kivel hogyan bánnak a tanárok ,koli nevelők ,de nekem nagyon kevés afférom volt velük. A tanulásról és órákról nem tudok sok mindent mondani ,mert mikor én kezdtem még minden máshogy volt. A lényeg ,hogy ha te lázadsz és szemtelen vagy akkor lehet nem fognak normálisan kezelni és mindenért rád szólnak majd.Ezzel nem azt mondom hogy be kell hódolni ,és jó kislánynak lenni. Csak emberként kell viselkedni és nem állat módjára. Ha van még kérdésed ,írd! :) Szia
2013. márc. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia. Nem pont ez a kérdésedre a válasz, na mindegy:D

Felvettek?:) Én is oda jelentkeztem, és engem felvettek:)

Ha felvettek akkor milyen szakra?:)

2013. jún. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 eperhab válasza:
Te meg nem olvastad el értelmesen a választ!
2013. aug. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

második válaszoló vagyok

én nem olvastam el normálisan?! azt kérdeztem hogy téged felvettek-e ._. XDDDDDD

2013. szept. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!