Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor kell kredit büntetést...

Mikor kell kredit büntetést fizetni?

Figyelt kérdés
Ha például nem sikerül egy vizsgám (egyesre írom) akkor kell fizetni!? vagy csak akkor kell ha nem teljesítettem az adott tárgyat? ( nincs aláírás , 0ás jegy )

2013. febr. 2. 18:07
 1/6 amarill ***** válasza:
0%

Miért nem a TO-n (Tanulmányi Osztályon) kérdezed meg


Vagy egy évfolyam társadtól

2013. febr. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 amarill ***** válasza:
0%
Ha nincs felvett tárgy mellett "aláírás" (szaktanáré)ill. jegy (szaktanáré), akkor asszemn az egész félév nem is érvényes (nem tudják "lezárni" azt a félévet)
2013. febr. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 amarill ***** válasza:
0%
Ha vizsga nem sikerül(t), akkor lehet tudtommal (elméletileg) ismételni a vizsgát (abban a vizsga-időszakban), de sz.tem már most pont vége lett a vizsgaidőszaknak,így már csak egy félévvel később lehet menni (de a TO-n meg tudnak ilyen dolgokat mondani)
2013. febr. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 amarill ***** válasza:
0%

Úgy tudom a "pótvizsgáért" kellett fizetni (tehát ha még egyszer mész)

De mindeképp a TO-n kérdezz meg valakit mielőtt még valamit elrontasz

2013. febr. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 amarill ***** válasza:
0%

Olyat, hogy "nullás jegy" még nemis hallottam


Mindenképpen kell kapnod jegyet, ha az a tárgy gyakorlat volt (szeminárium) vagy ha elmulsztottál megírni pl. egy házi dolgozatot és emiatt adnak egyest, akkor azt a tárgyat újra fel kell venned (addig,amíg nem szerzel belőle egyesnél jobb jegyet)

2013. febr. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
0ás jegy akkor van ha nem mentem el az adott tárgyból egy vizsgaidőpontra se.
2013. febr. 2. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!