Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Deák téri evangélikus...

A Deák téri evangélikus gimiről vélemények?

Figyelt kérdés
Elsősorban azoktól kérdem akik odajárnak/jártak.Közösség,tanárok,oktatás,épület,programok?Megéri oda menni?Nagyon vallásos?

#Deák Téri Evangélikus Gimnázium #evangélikus gimnáziuomok
2013. febr. 6. 20:02
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

4. vagyok: azóta elvégeztem az orvosit, és azt kell mondanom nagyon szilárd alapot adott a suli, főleg kémiából és bioszból persze, de a fizika és infó sem hagyott cserben. Nagyon sokan írják, hogy de utálnak oda járni stb... hát srácok, a kötépiskola sehol sem egy kifejezett élmény, ez meg ráadásul egy kifejezetten magas színvonalú, nehéz suli azóta is.

Aki tényleg nem bírja szerintem jobban jár akár a 4 év alatt is ha vált, nem jó dolog olyan félelmekkel élni, mint szegény 13-as, bármilyen suliba is jársz. Nem mellesleg pedig kérj segítséget a szüleidtől, ha ilyeneket tapasztalsz magadon! Meséld el nekik mit érzel és keressetek megoldást együtt. Semmi szégyellnivaló sincsen ebben, rengetegszer megesik, hogy adott helyzetekben vagy helyeken valaki egyszerűen nem érzi magát jól.(Amit leírtál az egyébként simán belefér egy szorongásba is, pszichológus tud legjobban segíteni ezt legyőzni, ha ilyen fiatal korban jelentkezett nem kizárható, hogy később több minden is ki fogja ezt váltani. Ha pedig nem szorongás, és csak a sulitól van, akkor az iskolaváltás megoldja.)

2021. jan. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!