Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van értelme osztályozni a...

Van értelme osztályozni a testnevelést?

Figyelt kérdés

Már nem vagyok iskolás, de mindig nagyon utáltam, ha a tanár bejelentette, hogy osztályoz, mert futáskor lassú voltam, a talajtornánál egy csomót nem mertem megcsinálni, a gerendára, bordásfalra meg nem mertem fölmászni.

Amikor nem volt osztályzás, azt szerettem, csak mindig nagyon rossz jegyeim voltak tesiből, mert egyből beírta az egyest, amikor megmondtam, hogy már pedig én nem merek fölmászni a kötélre vagy a gerendára.

(Az átlagba meg beleszámított.)


2013. febr. 13. 14:42
 1/7 Problem? ***** válasza:
Nyilván kell osztályozni de mindenkinek a képességei alapján.Nem lehet élsportolókhoz hasonlítani egy olyan embert aki nem edz napi szinten órákat.
2013. febr. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nincs! Én is ugyanúgy vagyok vele, mint te! Ráadásul épp most lesz gerenda osztályozás! De nekem rettenetes tériszonyom van, mint anyukámnak, és már így is nagyon rossz jegyeim vannak, labdára, meg talajtornára. :(
2013. febr. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs. Kifejezetten károsnak tartom a készségtárgyak osztályozását. Kapjon egyest a szerencsétlen gyerek azért, mert nem tud bukfencezni, portrét festeni vagy énekelni? Na ne. Ezeket nem lenne szabad osztályozni, mert nem csak az átlagot rontja, hanem a diák önbizalmát is, ha rossz jegyeket kap olyan dolgokra, amikről nem tehet.
2013. febr. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Így van! És még az osztálytársai csúfolódásának céltáblája is lesz!
2013. febr. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Talán általánosban még van értelme


Utána ki tudja..

2013. márc. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A kötélmászást én sem bírtam, mmindig fölhorzsolódott

a tenyerem

2014. júl. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na megha kb félig másztál fel a kötélre, az

is közepes volt

2014. júl. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!