Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hármas témazáró esetén lehetek...

Hármas témazáró esetén lehetek ötös év végén?

Figyelt kérdés

2013. febr. 20. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, ha írsz mellé még vagy 5-6 db 5-öst :)
2013. febr. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jajj de jó, köszönöm:)) Mert én valami ilyesmit hallottam, de remélem nem igaz:/
2013. febr. 20. 14:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Ki lehet javítani pár darab 5-össel nyugi.
2013. febr. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De a témazáró az súlyozott jegynek számít, úgy tudom:|
2013. febr. 20. 15:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem mindenki számítja súlyozottan, ez tanárfüggő. Egyébként, ha látja, hogy igyekszel, és csupa jó jegyet szerzel, akkor biztosan megadja a jobb jegyet. Ha meg nem, hát nem. Nem dől össze a világ, ha csak négyes leszel, nyugi. Az is jó jegy.
2013. febr. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért azt is vegyük figyelembe, hogy sokszor a jegy nem tükrözi egy tanuló valódi tudását. (Ez csak egy vélemény volt)
2013. febr. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
HÁt, ha eddig van 10 ötösöd most becsúszott egy hármas akkor simán lehetsz ötös. Mi pl törin szinte hetente írunk tz-t egy jegy nem jegy :D
2013. febr. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!