Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZTE Gazdasági és Vidékfejlesz...

SZTE Gazdasági és Vidékfejlesztési Agrármérnök? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Vélemények? Valaki tanul/tanult ott? Van jövője?

Fizetősre mennék.. 240 pontot valahogy összekaparok.



2013. febr. 21. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Én oda akartam menni csak Szeged túl messze van. Szerintem ne menj úgy egyetemre, hogy össze kell kaparnod azt a 240 pontot.
2013. febr. 22. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ironikusan mondtam :D
2013. febr. 22. 21:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem volt ebben irónia. Nem kötelező egyetemre menni, ha neked 240 pontot nehezedre esik összeszedni, akkor hogy fogsz vizsgázni egy tárgyból? Én sem vagyok valami lángész 318 pontom lesz(a többletpontok nélkül) minimum, mert a német érettségit elrontottam. Így is izgulok, hogy vajon hogy fogok megfelelni az elvárásoknak. Szerintem a 240-es ponthatár azért van, hogy a gazdag de nem túl nagy ésszel megáldott "kölykök" is bekerülhessenek, hogy legyen olyan, aki fizeti is a képzést.

Bocsánat a szókimondásért, de ha kibuksz egyetemről akkor az a te kidobott pénzed lesz nem az enyém.

2013. febr. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!