Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A TTK-s földrajz vagy földtudo...

A TTK-s földrajz vagy földtudomány szakra mennyire fontos a kémia és a fizika?

Figyelt kérdés

Gimiben nem volt túl jó tanárunk egyik tantárgyból sem, ennélfogva nem is igazán tanultam sokat rájuk.Sokat kellene pótolni, vagy annyira nem szükséges ezekre a szakokra a kémia/fizika.Ha igen akkor melyikre jobban?


Illetve, mi a véleményetek erről a két szakról (földrajz, földtudomány)?A válaszokat előre is köszönöm.



2013. febr. 24. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Földrajzon szinte nincs fizika, kémia is kevés. Földtudományon több ilyen van, hiszen együtt tanulnak a leendő geológusok és meteorológusok is. Egyiknek fizika kell amásiknak kémia.
2013. febr. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én földtudomány szakra jártam, nekünk volt mind a kettő. A fizika és a kémia is nagyon nehéz volt, de valahogy túléltük, bár a gyengébbek jó kis elmaradásban voltak ezekkel a tárgyakkal. Mikor én már végzős BSc-s voltam még volt olyan csoport társam, aki az első féléves fizikával küzködött már harmadik alkalommal. Nem kell tőle félni, nehezen, de teljesíthető. Én se vagyok egy nagy ász egyikből sem.
2013. febr. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!