Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A BME-na járműmérnöki szakon...

A BME-na járműmérnöki szakon mennyivel könnyebb a matek, mint a villamosmérnöki szakon? Jelentkezhetek a BME-re, ha?

Figyelt kérdés
eddig fizikából elég csekély a tudásom, matematikából pedig csak középszinten érettségizek? Nyáron járnék különtanárhoz, azzal fel tudnám tornászni magam az emelt érettségik szintjére ezekből a tárgyakból?

2013. febr. 26. 16:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
76%

Nem könnyebb a matek.

Szerintem sikerülni fog felhozni nyáron a szintet, legalább is nagyon remélem, mivel én is így vagyok vele és ugyanoda megyek :D

2013. márc. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
58%
Könnyebb a matek, mint villamosmérnökin, ott A-s matek van, itt B-s, fizika pedig jóvan könnyebb.
2013. márc. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

És szerintetek mennyire jó maga a járműmérnöki szak? Nekem úgy jön le a szerzett infókból, hogy a villamosmérnöki színvonalasabb valamivel... De sajnos nincs egy ismerősöm se ott.


Meg még azt szeretném kérdezni, hogy vidéki vagyok, így megéri felmenni Peste tanulni, ha annyira nem vonz ez a város? Még Miskolcra jelentkeztem, valahogy az szimpatikusabb, de mindenki azt mondja, hogy a BME-s diploma sokkal többet ér.

2013. márc. 3. 12:26
 4/26 anonim ***** válasza:

Juhúú.:D Mintha magamat olvastam volna.:D Fizikából alig tudok vmit, matekból közepezek. xD 1.járműmérnök-bme.:D

3.-nak én is bejelöltem a Miskolci egyetemet.:D

Nyugi, sztem megoldható, de tuti, hogy nyáron nem szabad ellustulnunk, akkor is kőkemény matekozást kell csinálnunk, hogy felhozuk magunkat.:/ Miből emelteztek?

2013. márc. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Én kémiából, mivel anno nem indult nálunk fizika fakt.
2013. márc. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Értem.:) Hát én bioszból. Sok köze nincs hozzá..:D De szerencsére mégis elfogadják.:D Remélem találkozunk majd első tanítási napon. :$ Jó lenne, ha felvennének. xD
2013. márc. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Én infóból, de nem tudom elmenjek-e , mert még semmit nem tudok, de remélem anélkül is felvesznek... De nem kötelező az emelt, UGYE? :D
2013. márc. 7. 18:42
 8/26 anonim ***** válasza:
Nem kötelező. Szerintem mindenképpen menj el, azért csak többet tudsz a semminél. Jársz magántanárhoz valamiből, hogy behozd a lemaradást szeptemberig?
2013. márc. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Amúgy ti fiúk vagytok?
2013. márc. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
6-os én is remélem :)
2013. márc. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!