Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A BME-na járműmérnöki szakon...

A BME-na járműmérnöki szakon mennyivel könnyebb a matek, mint a villamosmérnöki szakon? Jelentkezhetek a BME-re, ha?

Figyelt kérdés
eddig fizikából elég csekély a tudásom, matematikából pedig csak középszinten érettségizek? Nyáron járnék különtanárhoz, azzal fel tudnám tornászni magam az emelt érettségik szintjére ezekből a tárgyakból?

2013. febr. 26. 16:32
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Matekból járok, de vele a közép érettségire gyakorlok. Nyáron fogok járni matek-fizika tanárhoz, ha minden jól megy. Most meg elkezdem tanulni az infót is, vesztenivalóm nincs. Eddig két érettségim van. (Német közép - 100%, Info közép 88%, most csinálok matek, magyar, töri közepet, és megpróbálom akkor az info emeltet.) Van két nyelvvizsgám, így az +40 pont. Igazából a matek érettségim ha jól sikerül, már nyert ügyem van. (Ha 350 lesz megint a ponthatár) De azért nem jönne rosszul az a +50 pont.
2013. márc. 7. 18:55
 12/26 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok
2013. márc. 7. 18:55
 13/26 anonim ***** válasza:
Értem én is nyáron fogok, vagyis május közepétől, most itthon tanulok és ismétleg egy matek-emelt szint könyvből. Nekem eddig egy angol 90-em van, matekból mindenképp 95 felettit szeretnék, kémiából 60 felett, töri 80 körül, magyarból meg remélem, hogy azért egy kettessel átrugdosnak :D
2013. márc. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
*ismétlek
2013. márc. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Ismertek valakit esetleg aki oda jár? Kíváncsi lennék, hogy maga a szak milyen :(

Szerintetek jól el lehet helyezkedni? :) Nagyon félek előre az egyetemtől...

2013. márc. 7. 19:00
 16/26 anonim ***** válasza:

Úr Isten...:( Ilyen érettségitek van?? német 100%? xD Gratuálok!:D Amúgy igen, én is fiú vagyok!:)

Remélem én sem szúrom el, és nekem is hagytok helyet(!!!), remélem bekerülök.:D

Ha bennt leszünk, egyetem előtt lepacsizunk,vagy gólyatáborban összefutunk :DD Basszus, de jó is lenne, csak már ott lennénk. xD

Amúgy szerintem nem tömegszakma, báár...rizikós. Titeket melyik ág vonz? Légi, vízi, személy? Eddig légire készültem, de megtetszett a személygj., hátha a Forma1-esekhez bekerülnék, és utaznám velük a világot, hahaha.:D

2013. márc. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
A szakirányon még nem gondolkodtam. :D
2013. márc. 8. 14:55
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Maga a szak olyan, hogy szétszivatnak rajta.
2013. márc. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok, fizikából fölösleges emelt szintre felkészíttetni magad, egy félévig van fizika, egy darab ZH van belőle, állításokról kell eldönteni, hogy igaz, vagy hamis.
2013. márc. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Engem speciel nem nagyon izgat, mennyire szívatnak szét. Kettes legyen meg.xD Értékes diplomám legyen, tudjak vele dolgozni, és annyi pénzt kerseni, hogy vígan eléljek.:) Mint tudjuk, semmit sem adnak ingyen.
2013. márc. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!