Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csak én érzek így a továbbtanu...

Csak én érzek így a továbbtanulással?

Figyelt kérdés
Mármint arra gondolok hogy nekem az is szempont, hogy kiszakadjak az itthoni környezetbõl. Természetesen az is fontos, hogy olyat tanuljak amit szeretek és használható de pl az itteni egyetemre(miskolc) egyáltalán nem is jelentkeztem.
2013. márc. 5. 08:57
 1/7 anonim válasza:
Én is így voltam vele, igaz szakközépbe. Elején vagány volt, várost látni, vonattal járni, tudtam lógni mert nem ismertek stb. De most már inkább járnék egy 10percre lévő suliba. Korán kelés, vonat késések, a sok hülye bolondságát hallgatni. Ha olyan helyről jársz be, ott van még a plusz buszozás, ott meg a legtöbb nem óránként jár, arra is csak várni..
2013. márc. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kolis leszek nem bejáró a koli meg max 10 perc séta...
2013. márc. 5. 09:07
 3/7 anonim válasza:
Az is voltam 1 évig, ugyan az volt evvel is. Mint minden új dolog az is tök jó volt kezdetekbe, de a végén untam hogy a saját szobám mégse a sajátom. Hogy a portások okoskodnak mikor járkálhatok ki. Hogy edzés után nem baszhatom le a koszos ruháim is feküdhetek ki az ágyon. Az meg ami filmekbe van hogy koli = dugás pia csajok buli nem mindig úgy van, igaz ebből nálunk volt bőven, de vannak olyan koleszok hogy összetörsz egy virágcserepet azt már kirúgnak.
2013. márc. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is szempont volt ez. Igaz már 2 éve járok ide és még mindig jó:D Szeretem a családom, meg szeretek hétvégente hazajárni, de akkor is marha jó érzés, hogy hétköznap azt csinálok, amit akarok, nincs ellenőrzés (vagyis bizonyos kereten belül pl. hazatelelfonálok naponta 2X), hogy mikor megyek haza, ki jön hozzám ésatöbbi:) Én mondjuk albérletbe lakom, nem koleszbe, itt azért kicsit jobb ebből a szempontból, hogy van saját szobám
2013. márc. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az egyetemi koli az más. Minden sokkal szabadabb, szinte mint egy közös albérlet. Ha akarsz hajnal egykor is hazatántoroghatsz minden èjszaka részegen... petsze nem ez a cél csak mondom:D
2013. márc. 5. 09:17
 6/7 anonim ***** válasza:

én is így érzek :)

mondjuk nekem teljesen más a helyzetem mint másoknak.. itthon engem megkopasztanak pénzügyileg, olyan szinten mintha havonta egy tetőtéri lakás albérletét fizetném.

egyszer már jártam egyetemre, de rájöttem, hogy a szak nem az én világom, viszont szerettem más városban lakni, az az élet hiányzik. most újra jelentkeztem, remélhetőleg felvesznek, habár most közelebbi városba jelentkezek (30 km) de mindenképpen albérletben fogok lakni, mert azt tudom, hogy kollégiumban nem tudok :D hiába vannak "jóbulik" de tanulni nem tudnék normálisan... de a lényeg az, hogy szeretnék itthonról elszakadni.

2013. márc. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát azért nem teljesen olyan, mint az albérlet. Meg nem is mindegyik kolesz. Itt a városban is van, ami komolyabb, nehezebb bejutni, de van olyan is, ahova szinte mindenkit felvesznek, megy a bulizás stb. De azért csak többen vannak egy szobába pl. én sráccal 1 hétig terveztem, hogy mikor nincsenek ott a szobatársai és szabad a szoba:D
2013. márc. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!