Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek felvesznek a...

Szerintetek felvesznek a Lóczy Lajos Gimnáziumba Balatonfüreden?

Figyelt kérdés

A magyar írásbelin 25, míg a matekon 18 pontot értem el.

Az általános iskolai pontjaim 60-ból olyan 50.Egymás után jelöltem meg kettőt is az iskolából.De valamelyik nap megnéztem és láttam,hogy az egyikbe 157.,a másikban pedig a 138. helyen állok.És mind a kettőbe 32 főt vesznek fel.Szerintetek van esélyem?



2013. márc. 7. 20:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sajnos eléggé reménytelennek tűnik.
2013. márc. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, melyik szakokra jelentkeztél, és idén milyen lesz a felhozatal... de tavaly ez kevés lett volna.


Itt vannak a tavalyi év adatai:


[link]

2013. márc. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Attól függ hova jelentkeztél. A C-be tuti nem vesznek fel. A b-be talán.
2013. márc. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én a természettudományiba jeletkeztem
2013. márc. 8. 16:50
 5/12 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy arról meg végképp nem tudni semmit, mivel az most indul. Ami előtte volt (az informatikai képzéses) na az afféle "gyűjtő" volt. A természettudományiról senki sem tud véleményt mondani...
2013. márc. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Meg még az általánost a 4 évest jelöltem meg.
2013. márc. 8. 18:42
 7/12 anonim ***** válasza:
? Olyan, hogy általános, négyéves nincsen. Az egyedüli négyéves az az emelt angol osztály a C (amibe én járok). Oda elég esélytelen, mivel rengetegen jelentkeznek oda. Ráadásul (mondjuk, amikor én jelentkeztem nehezebb volt bekerülni, mert 16-ot vettek akkor csak fel, a másik fele németes volt. Ráadásul tavaly háromszoros túljelentkezés volt...) Tehát a c az elég esélytelen(nem akarlak elkeseríteni), csak nekem olyan osztálytársaim vannak, aki tavaly(!) 45, és 49 pontosra írták a felvételijüket... De vannak még csodák, akár be is csúszhatsz:) A természettudományit jelölted elsőnek?
2013. márc. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Igen a természettudományit jelöltem elsőnek.

Kb. olyan összesen 100 pontom van.

2013. márc. 9. 06:59
 9/12 anonim válasza:
Felvettek?
2014. márc. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Na mi van?

Hova vettek föl?

2015. jan. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!