Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha a fellebezést is elutasítot...

Ha a fellebezést is elutasították, milyen lehetőség van még, ha nagyon nagyon ebbe a gimnáziumba szeretnék járni?

Figyelt kérdés
Valami lehetőség még csak van, ami miatt kénytelenek felvenni.... muszáj, hogy legyen!!! CSak mi ez? KÉRLEK SEGÍTSETEK
2008. jún. 9. 19:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Sajnos a tisztességes módszerek tárháza ezzel kiürült. Meg kell barátkoznod másik gimnáziummal, mert ide bizony nem fognak felvenni. Sajnálom.


(Ezzel nem akartalak tisztességtelen módszerek bevetésére sarkallani.)

2008. jún. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát van egy olyan lehetőség, hogy beletörődsz, és egy félévet kijársz a másik suiban, aztán utána átkéred magadat. Az iskolák közöztti átjárás - úgy tudom - elég rugalmas.
2008. jún. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerinem is próbálj félévkor iskolát váltani. De biztos vagy benne, hogy ezek után is abba a gimnáziumba akarsz járni? Ha ilyen mereven elutasítanak, akkor ezek után, ha rákényszerülnének, hogy felvegyenek, lehet, hogy nem úgy állna hozzád minden tanár, ahogy szeretnéd.
2008. jún. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Melyik iskola az? És szerinted miért nem vesznek fel, úgy értem nem vagy jó tanuló vagy más okból kifojólag?
2008. jún. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Félévkor kevés esély van rá, hogy átvesznek. Hiszen nyilván azért nem jutottál be, mert betelt a keretlétszám. Inkább akkor év végén érdemes próbálkozni, mert olyankor lehet "üresedés" (valaki neadjisten megbukik, vagy sulit vált), és téged felvehetnek a helyére.
2008. jún. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
hát nagyon kevés embert vettek fel és 5 ponttal maradtam le. és a fellebbezés elutasításába azt irták hogy azért nem mert kevés a pontom. ha kiderül, hogy az utánam lévő lány protekcio miatt felveszik, akkor ha bemegyek, akkor nincs esély? Amugy nem vagyok rossz tanuló 3,79 az átlagom, és egy általános tagozatra ez azért elég..szerintem
2008. jún. 11. 18:46
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megbántani, de mint gimis megmondom neked, hogy a 3,79-es átlag nem elég egy általános gimnáziumi tagozatra. Jobb gimnáziumokba az alap átlag a 4,4.

A gimi rengeteg tanulással jár együtt ott nincs cicózás...jól gondold meg: most mennyit tanulsz, hogy ennyi az átlagod és ott mennyit kellene a jó teljesítményhez.

Más esélyed nincs, csak a félévkor való átiratkozás vagy, az évvégi, ahogy az előttem szólók írták.

Sok sikert!

2008. jún. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszi ! :S:(
2008. júl. 17. 13:06
 9/13 anonim ***** válasza:
A központid milyen lett?
2015. máj. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
De valahova felvettek nem?
2015. máj. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!