Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szent László, vagy Teleki?

Szent László, vagy Teleki?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Most vagyok nyolcadikos, és most lesz vége ennek az egész felvételi dolognak, 18.án. Addig kell leadni a végleges listát.Én eddig elsőnek a László rajz szakát,a Teleki emelt biológia szakát, és az álmos vezér emelt angol szakát jelöltem meg. Átlagom 4,9, felvételim 35-35 (70) pontos lett, és a szóbelik is jók lettek, az angol 50 pontos :D!(ja igen, a magyarra (teleki) is fölvettek, de nem preferálom)...

Úgyhogy felvettek. Mindenhova. És én most nem tudom hogy hova menjek.Eddig úgy volt h majd eldől, de így 2 napom van hogy válasszak.

Rajzolni eléggé tudok (László rajz szak), pl versenyeken jó helyet érek el, de bioszból is jó vagyok (teleki).


Nagyon örülnék, ha segítenétek dönteni, pl személyes tapasztalatokkal.Nem tudom ,melyiket válasszam...



#Teleki Blanka Gimnázium #szent lászló ginmázium
2013. márc. 15. 10:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a Szent Lászlót válaszd. :) Ott is nagyon jól megtanítják a biológiát, nem csak a tagozatosoknak. :) Ráadásul egy szuper közösség tagja is lehetsz... Én tuti oda mennék, kevés embernek sikerül bekerülni, főleg rajzra.
2013. márc. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de attól félek hogy nagyon hajtanom kéne...Vagy nem annyira erős?
2013. márc. 15. 11:29
 3/13 anonim ***** válasza:

De neked kell tudnod mi érdekel a legjobban

(a rajz,a nyelv v. a biosz)

Mi ebben neked nem tudunk segíteni

Még nézd azt is,mennyire van távol (v közel) tőletek

2013. márc. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Az a "Teleki"(angol)

az most miért nem jó(?)

Nem értem

2013. márc. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Régen mindenki oda ment,

ami a kerületében volt (ahol lakott)

Mert különben minden nap elkésen a suliból(az meg

kinek jó(!)

2013. márc. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Egy szót nem említettél arról,

te merre laksz (kerület)

Buda v. Pest

Pl.ha Zuglóban laksz akkor neked a Teleki volna

a legjobb

2013. márc. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
mind közel van, és nem a teleki angolt, hanem az álmos angolt jelöltgem meg (most az álmosba járok)
2013. márc. 16. 19:10
 8/13 anonim válasza:
Semmi képen nem mennék rajz tagozatra mivel annak olyan sok használ nem vennéd mint a biosznak (vagy talán az angolnak). A három iskola három tagozata közül én biztos, hogy a Telekibe mennék. ( Talán a Lászlóba akkor, hogy ha egy másik tagozatot jelöltél volna...) Már azért is Teleki mert én is oda járok!
2013. márc. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát, én remélhetőleg majd hasznát veszem a rajznak... :)
2013. márc. 17. 12:37
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Én tömegkommunikációra szeretnék menni, szintén a Lászlóba. Velem sajnos nem volt ez a dolog, h mindenhova felvettek - tömkomon vagyok a 16. és csak reménykedek, h valaki kiesik :DD

Szerintem a Laci egy nagyon jó kis közösség, és én nem hagynám ki a helyedben a rajz tagozatot, mert ugyanúgy tanulsz, mint máshol, csak ott van pluszban a sok-sok rajz és képzőművészet. És mondtad, hogy szereted... :DD

Ha nem is veszed később hasznát, azt csinálod, amit szeretsz, és azért az is egy nagy szó, hogy elmondhatod magadról: "Én a Szent Lászlóban érettségiztem."


Sok sikert! :D

2013. márc. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!