Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szent László, vagy Teleki?

Szent László, vagy Teleki?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Most vagyok nyolcadikos, és most lesz vége ennek az egész felvételi dolognak, 18.án. Addig kell leadni a végleges listát.Én eddig elsőnek a László rajz szakát,a Teleki emelt biológia szakát, és az álmos vezér emelt angol szakát jelöltem meg. Átlagom 4,9, felvételim 35-35 (70) pontos lett, és a szóbelik is jók lettek, az angol 50 pontos :D!(ja igen, a magyarra (teleki) is fölvettek, de nem preferálom)...

Úgyhogy felvettek. Mindenhova. És én most nem tudom hogy hova menjek.Eddig úgy volt h majd eldől, de így 2 napom van hogy válasszak.

Rajzolni eléggé tudok (László rajz szak), pl versenyeken jó helyet érek el, de bioszból is jó vagyok (teleki).


Nagyon örülnék, ha segítenétek dönteni, pl személyes tapasztalatokkal.Nem tudom ,melyiket válasszam...



#Teleki Blanka Gimnázium #szent lászló ginmázium
2013. márc. 15. 10:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szent Laszlonak barmelyik tagozata megeri! D Utolso valaszolo:ne izgulj,bent vagy!!:) Ket embef siman kieskk eloled.Tavaly meg a 33.is bekerult! ;-)
2013. márc. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%
A László egyértelműen :))) Főleg a tömegkommunikáció :) :D szeretettel várjuk az újakat :D De tényleg a Szent Lászlós közösség olyan mint egy nagy család, én (és nem csak azért mert oda járok)hanem mert tényleg élmény ebbe a suliba járni ;)
2013. márc. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ne tartson vissza, hogy esetleg hajtani kell. Minden normális suliban kell, és azért marad szabadidőd is. Hidd el, komolyan mondom: jó helyed lenne a Lászlóban. :) Szerintem sosem bánnád, ha oda mennél. Persze a Te döntésed, nem akarlak befolyásolni, de én tuti nem hagynám ki, már csak azért sem, mert én is mentem volna, de messze van. :/ Így nem is tudtam megjelölni.
2013. márc. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!