Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bevállalósabbaktól kérdezem,...

Bevállalósabbaktól kérdezem, ti már tartottatok állatot egyetemi kollégiumban?

Figyelt kérdés
Melyik kollégiumban laktatok? Volt köztetek, akinek macskája volt, vagy ismertetek olyat?

2013. márc. 21. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Csodálatos ötlet.
2013. márc. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább ne. És most tényleg a macska érdekeit veszem figyelembe.
2013. márc. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Még nem hallottam
2013. márc. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem ismertem

senki olyat

2013. márc. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk elsőben óriás csótányaink voltak, őket akartuk, most harmadéven meg ágyi poloska..na ezeket kevésbé... meg macska van az udvaron, az olyan közös.
2013. márc. 22. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azért kellene magammal vinni, mert 3 éve találtam az utcán, és csak azzal a feltétellel tarthattam meg anno, ha nem hagyom a nyakukra. Több helyen is olvastam, hogy volt, aki macskát vitt a kollégiumba, de "személyes" történeteket még nem olvastam. Köszi a válaszokat! Várom a továbbiakat, akik bármely állatot tartanak, azoktól és szívesen meghallgatom a sztorit.
2013. márc. 22. 19:22
 7/8 anonim ***** válasza:
De amúgy a legtöbb kollégiumba nem is engedik. Én speciel nem is hallottam ilyenről, hogy valaki macskát vitt volna - persze ettől függetlenül elhiszem neked, hogy te ismersz ilyen embert - csak ezek szerint tényleg elég ritka. Szóval először érdemes utána kérdezni, hogy egyáltalán tarthatnál-e ott állatot.
2013. márc. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
egyértelműen, és a kcss kollégiumról halottam, hogy van ott minden, legalább is a felújítás előtt volt... de mindenképpen lesz egy terepfelderítés előtte.
2013. márc. 22. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!