Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen iskola a Lauder? Megéri?

Milyen iskola a Lauder? Megéri?

Figyelt kérdés
15 éves fiamat szeretném beiratni, de sajnos a nyíltnapon nem tudtunk résztvenni, van valakinek személyes tapasztalata?

2013. márc. 24. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Megéri nagyon.:)) Abszolút ajánlom,bár az én lányom még csak most lesz 13 éves,mi ott voltunk,és nagyon tetszett neki! Az óra amire beültünk felpezsdült volt,a tanár nagyon interaktívan tanított,nekem is nagyon tetszett. Idén még nem jelentkeztünk,jövőre tervezzük. Hajrá!
2013. márc. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az előző anyuka voltam,ha bővebben érdekel,akkor nyugodtan írjatok üzenetet!
2013. márc. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én scheiberes vagyok, de lauderes is voltam. Hát nem is tudom szerintem nem egy erős iskola, sőt egy ismerősöm direkt azért ment oda, mert túl erős volt az iskola ahova jártak és gyengébbe szerettek volna menni. Nagyon drága és nem ugyanazt az oktatást kapja az ember mint egy olcsóbb de erősebbe. Ezért azt mondanám, hogy nem éri meg. van onnan pár barátom és videókat linkelnek a youtubon, hogy az órán hogy játszottak, meg gonoszkodtak a tanárral.

15/L

2013. jún. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Jujj, nagyon szupeeeeeeer!! Az is jó benne hogy itt a gyerekek szívesen jönnek be a suliba! 11/L D. Vanda Ritmus osztály jeeeeeeee
2013. aug. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Aki komolyan tervezi a továbbtanulást annak mindenképpen megfelel ez az iskola.... Más módszerrel tanítanak,tehát nem bejön a tanár és felad 50 oldalt holnapra,hogy magold be,hanem itt tényleg azon dolgozik a tanári kar,hogy megtanuld elsajátítani az anyagot és ez a képesség biztos jól fog jönni majd főiskolán/egyetemen
2013. szept. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!