Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az osztályom sz*r. Mit tehetek...

Az osztályom sz*r. Mit tehetek? Menjek át másik iskolába? Nem bírom már velük sokáig!

Figyelt kérdés

2013. ápr. 2. 19:00
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az a baj, hogy a jó tanulókat nem tisztelik meg azzal, hogy inkább felnézzenek rájuk, mint le..! Megértem hogy elvagy miatta keseredve, de nincs lehetőséged rá, hogy átmenj egy másik osztályba? Egyébként mi a bajuk azzal hogyha te tanulsz? Miért fáj ez nekik?! Irigyek rád??:O
2013. ápr. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretnék "indisztkrét"-nek tűnni,

de melyik megye ez?

Nincs esetleg nálatok iskolapszichológus akivel megtudnád beszélni

2013. ápr. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%

Az osztályfőnök mi szól?

Tud róla?

(Vagy nem mész panaszkodni?)

Azért én biztos szólnék

2013. ápr. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ott barátnőd, aki kiállna melletted?

Pl. ami osztályunkban volt legalább négy "jó tanuló"

(akik aztán orvosira mentek), de őket nem piszkálta senki

Szóval nem értem, hogy lehetnek mások ennyire bunkók, hogy valakit nem hagynakbékén, csak amiatt, mert szeret tanulni vagy megy is neki

2013. ápr. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se jutott valami jó osztály, de valahogy bírd ki. :)
2013. ápr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 geeno válasza:
100%

Egyik barátom is ilyen cipőben járt/jár és mondta egyszer nekem, én azt tanácsoltam neki, hogy ne foglalkozzon velük, mert később úgy is eltűnnek a süllyesztőben az ilyenek, vagy ami ami még jobb, lehet, hogy a beosztottad lesz :D

Biztos nehéz nem figyelni rá, a másik lehetőség: gyúrd ki magad, járj küzdősportot tanulni és nem kell összerakni őket, elég, ha félnek beszólogatni. A sport amúgy is önbizalmat ad.

2013. ápr. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Szerintem valószínűleg irigyek, bár nem hiszem, hogy bevallanák.

Pszichológus, ofő kipipálva, igazság szerint nem sokat segítettek (az ofőm semmit nem csinált...).

Sajnos, éppen a piszkák miatt nem tudom magamat adni, mert, ha bármit teszek vagy mondok, akkor tuti megszólnak. Ezért inkább nem is kommunikálok. Mást nem tudok tenni. Nincsenek barátaim, ugyanis rajtam kívül még 1 osztálytársam jó tanuló, de nem jövünk ki jól (elég bunkó, nemcsak velem, mással is).

2013. ápr. 4. 16:34
 18/36 A kérdező kommentje:
Ja: az én évfolyamomon 3 osztály van, és a másik 2-ben sem sokkal jobb a helyzet. Másik iskola van, de nem tudom, hogy jobb lesz-e ott nekem.
2013. ápr. 4. 16:36
 19/36 anonim ***** válasza:

Esetleg próbálj meg már az érettségire készülni

egy kicsit (nem kell a hülyékkel foglalkozni)

Olvass sokat (a kötelezőkön kívülk is)

Csak irigykedjenek az osztálytársaid, hogy mitől vagy olyan okos

2013. ápr. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

Mondjuk a legrosszabb az,

mikor pl. le akarják másolni a megírt házi feladatot

(Ha veled ezt nem csinálják,akkor már jó)

Vagy menj el nyelvvizsgázni (Semmiképp sem a "hülyékkel" foglalkozz)

2013. ápr. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!