Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az osztályom sz*r. Mit tehetek...

Az osztályom sz*r. Mit tehetek? Menjek át másik iskolába? Nem bírom már velük sokáig!

Figyelt kérdés

2013. ápr. 2. 19:00
1 2 3 4
 21/36 anonim válasza:
100%
Az a bajuk h jól tanulsz??:0 Szerintem mond meg nekik a véleményed! Legalább tudják h ők sem tökéletesek meg amúgy is hűlyék maradnak majd egész életükben ha a gimiben nem tanulnak! -.-
2013. ápr. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim válasza:
100%

Húú hát az eléggé rossz helyzet. Ez is olyan, hogy van aki képes az ilyet eltűrni és van aki nem bírja, lelép, vagy épp bedilizik, de egy biztos k*rva nehéz minden nap úgy bemenni iskolába, hogy aznap is csak egy jó nagy adag sz*r vár rá és pont az embertársaitól kapja. Ha sikerülne csak 1 valakit magad mellé állítani már az sokat javíthatna a közérzeteden. Ha nincs senki, akkor pedig nehogy magadba roskadj! Mindenképp kösd le magad valamivel, ha pedig már hosszabb ideje egyfolytában rossz érzésed van miatta, akkor keríts valakit akivel komolyan tudsz beszélni, add ki magadból ami nyomaszt, így írásban kevésbé lehet hatékony. A szüleid is megfelelnek, nekem az apám tudott mindig akkora önbizalmakat adni egy-egy beszélgetés vagy együtt töltött délután után, hogy egy időre akár a fél világgal is képes lettem volna megküzdeni. :)

Az ilyen sz*r emberek akik másokat lenéznek irígységből vagy bármi miatt egyszerűen nem érdemlik meg, hogy foglalkozz velük. Nem érnek ők az ég világon semmit. Ha képes vagy teljesen egyedül boldogulni a suliban az neked pozitív dolog! Képes vagy arra, amire mások nem feltétlenül. Erősebb vagy náluk mert Te egyedül is boldogulsz széllel szemben, ők pedig valamilyen másik ember nélkül egy lépést sem tudnak tenni.

2013. ápr. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:

Köszi a biztatásokat :)

Tippeket, tanácsokat továbbra is szívesen fogadok :)

2013. ápr. 5. 17:06
 24/36 anonim válasza:
100%
Légy olyan mint ők (a tanulást ne hagy abba csak menőnek tünj ,járjmárkás cuccokban) na es hipp hopp máris menő vagy apropó Gyúrj is és ha be szólnak verd meg őket! :)
2013. ápr. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 laceb válasza:
Legyél Te is olyan mint Ők
2013. ápr. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ereszd el a füled mellett a szitkokat, piszkálásokat. Legyél velük kedves, ha hozzád szólnak, semmi nem idegesíti őket jobban. Ha látják, hogy rosszul esik neked, akkor örömet szerzel nekik. Úgyhogy, amíg szóval bántanak, rá se ránts:) Ha pedig a cuccaidat piszkálják, akkor oltsd le őket, hogy ilyen óvodás viselkedéssel nem is méltóak egy ilyen gimibe. Engem is piszkáltak 8 évig általánosban ugyanígy, hetedikben már le se szartam őket, mert arra se voltak méltóak.
2013. ápr. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim válasza:

A leirt szimptomak aalpjan itt klasszikus beilleszkedesi problemaval all szemben fiatal baratunk.

Ezt a problemat bizony nagyon komolyan kell venni es kezelni kell, mert az egesz tovabbi eleteben vissza fog utni.

Sajnalatos, hogy a legokosabb hozzaszolasok se tudnak tobbet mondani annal, hogy oltsd le oket, meg ne foglalkozz veluk.

Igenis foglalkozz veluk. Masik iskolaba ne menj. Menekules a problema elol. Mi a garancia arra, hogy a masik iskolaban nem fogsz ugyanezzel a problemaval szembesulni?

Probalj veluk parbeszedet kezdemenyezni. Egyenkent. Egyenenkent egyszerubb is lesz, mert ha epp egyben vannak, akkor meg kell mutatniuk a csurhenek, hogy ki a fonok. Egyenenkent normalisabbak lesznek. Elhivod sorozni vagy ilyesmi, beszelgettek egyet. Sanszos, hogy maskent fognak majd hozzad allni. Ha sportolsz es onbizalmat is erositesz az mindenkepp jo. Arra vigyazz, hogy fenyegetest ne jelents nekik. Sok sikert hozza. Ezt a demont csak egyszer kell legyozni es tobbet sehol se okoz gondot.

2013. ápr. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:

Utolsó: igen, tudom, hogy elfutás lenne.

Sajnos azonban nagyon ritkán van bárki egyedül.

Van néhány oszt.társam, akikkel "4 szemközt" tudok beszélni, de ha jönnek azok, akikkel jobb viszonyt ápol, mint velem, akkor ez a beszélgetés megszakad. Ilyenkor mit tegyek?

2013. ápr. 6. 13:25
 29/36 anonim válasza:

Semmi gond. Folytatod, ahol abbamaradt. Apró kis lépésekkel haladj. Azt lássák, hogy te is szeretnél beilleszkedni.

Ha egy javaslatot adhatok még neked, kezdj el onfejleszteses cikkeket konyveket olvasni. Ha irsz privit es megadod a mail cimed, kuldok neked.

2013. ápr. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

A legelső válaszoló vagyok.

Próbálj beszélgetni velük, de ha nem megy, vidd be a suliba a kedvenc könyvedet/újságodat,és ne foglalkozz velük.Járj sulin kívül valamilyen foglalkozásra(röplabda,úszás,színjátszókör,stb.) és próbálj meg kapcsolatot kialakítani velük.

Szurkolok!

2013. ápr. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!