Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az osztályom sz*r. Mit tehetek...

Az osztályom sz*r. Mit tehetek? Menjek át másik iskolába? Nem bírom már velük sokáig!

Figyelt kérdés

2013. ápr. 2. 19:00
1 2 3 4
 31/36 anonim válasza:
Igenis NE FOGLALKOZZ VELÜK! Légy büszke magadra, mert így csak azt látják, hogy milyen jót tudnak "ütni rajtad" , és - természetesen - meg is teszik. Mert az emberi természet már csak ilyen. Jelzőt inkább nem mondanék erre. Akit ezek a dolgok nem zavarnak, azzal esetleg próbálkoznak, de úgy nem izgi, és nem is csinálják. Mindig azt "ütik", akin látszik, hogy fáj, úgyhogy neked kellene megváltoztatni a hozzáállásod, aztán lehet tovább menni, mert anélkül semmi nem fog változni, bármit csinálsz. Na persze, így is időbe fog telni, mert hagytad elharapódzni, de egy idő után észreveszik, hogy nem törődsz a beszólásaikkal, meg fognak lepődni, majd abbahagyják, mert így már nincs benne semmi érdekes.
2013. ápr. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim válasza:

ha nyuszi vagy akkor válts sulit...nekem elhiheted, hogy ez csak rosszabb lesz az évek során HA nem teszel semmit!


velem is pontosan ez volt évekig, csak én olyan átlagos tanuló voltam szal a tanulással nem piszkáltak szerencsére...de minden másért igen.

ez persze teljesen megkeserítette a gimnazista éveimet, gyak tönkre tette a tinikorom...

tehettem akármit, válthattam stílust (öltözködésben értve), viselkedhettem máshogy...csinálhattam bármit...semmit nem javult a helyzet...sőt csak romlott...

próbáltam egyenként beszélgetni velük...akkor a hátam mögött azt hallottam vissza amit az adott emberrel beszéltem, csak épp kissé más formátumban -.-

pl egy ilyen fura módon átalakult beszélgetésem:

állítólag én kibeszéltem valakit, amikor soha egy szóval nem tettem róla említést csak mikor rákérdezett egy nép akivel épp beszéltem, hogy láttam e aznap épp suliban én megmondtam az igazat, hogy aznap még nem láttam a suliban, ennek eredménye az lett, hogy én kipofáztam a háta mögött, hogy nem jár iskolába és ezért ott üvöltözött velem a folyosón, hogy minek képzelem én magam, hogy őt kipofázom :O


megoldás:


a verzió: válts sulit, de ezt a gyávák teszik :)


vagy b verzió, amit én csináltam:

utolsó két évben egy árva szót nem szóltam senkihez, mindekivel úgy viselkedtem ahogy ők velem. ergo lekezeltem őket, bepofáztam nekik, pofákat vágtam rájuk, köszönni se köszöntem egyiknek se...szünetekben üvöltött a fülembe a zeném (rockot és metált hallgattam akkor is már, ahogy most is teszem) de ugyanúgy tanultam meg minden. érdekes módon egy idő után rájöttek, hogy az úgy nem faja, hogy én is visszapofázok és pofákat vágok rájuk meg a folyosón beszólok nekik, hogy "ne rázd itt a p*csád te göthös k*rva" vagy épp "te pofázol Nekem? :O lol... szebbet hányok, mint ahogy te kinézel bzzeg"...fura módon utolsó félévre (érdekes, hogy másfél évnyi komoly munkámba került a dolog...ritka sz*r osztályom volt, ezt meg kell hagyni) már emberszámba vettek és elkezdtek úgy kezelni, hogy egy normális embert szokás :)

2013. ápr. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim válasza:

bocsesz az kimaradt, hogy nekem alapjáraton az egész iskolával gondjaim voltak...mert valami szuper elit suliba jártam ahova csak plázaribik és plázakandúrok jártak...no és persze kinézett rendesen mindenki...

konkrétan végzős koromban az általános iskolás elsős kölykök is bepofáztak...én is visszaszóltam nekik de akkor meg jöttek is szinte azonnal a tanárok, mert a kis k*csögök mentek árulkodni persze ééés persze én voltam a rossz mert, hogy a kis kölykök tutira nem csináltak semmit -.-

de az ilyesmit meg le kell sz*rni magasról...


sose lesz vége a szemétkedésnek he nem keményítesz be és pofázol vissza nekik...akkoriban bújtam a netet, hogy bővítsem a szókincsem mindenféle fincsi káromkodással, beszólással és egyéb kellemetlen megjegyzéssel :) ezek nem voltak benne a repertoáromban addig de azóta is jó szolgálatot tesznek ha valaki megpróbál beszólni :)


a lényeg, hogy te is bánj velük úgy, ahogy ők bánnak veled.

itt semmi más nem segít...


egy 22 éves PTE-s lányzó :)

2013. ápr. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%
az előttem szólónak igaza van, bár azt meg kell hagyni, hogy egy gimnáziumba ne nagyon használj a folyosón se, de a terembe se a másik emberekre trágár szavakat. mondd meg a magadét, amit gondolsz, de azért ésszel..!:)
2013. ápr. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:
sz*rd le őket
2013. okt. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
verd őket péppé :D
2013. dec. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!