Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Informatikus könyvtárosnak...

Informatikus könyvtárosnak jelentkeztem idén. Mi lehetek?

Figyelt kérdés
Van tanári szakja?
2013. ápr. 5. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

Úgy jelentkeztél, hogy fogalmad sincs, mit lehet vele kezdeni vagy mit takar a képzés????

Azért ez szomorú.

2013. ápr. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mesterszak után könyvtáros, mesterszak nélkül kb. semmit nem ér.
2013. ápr. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem sokan jelentkeznek úgy szakokra, hogy nem tudják mit lehet vele kezdeni, és ez nem a leendő hallgatók hibája, hanem a megfelelő információ hiánya miatt van. Hiába nézem meg neten hogy mi az, ez egyetemtől is függhet. Nekünk első órák valamelyikén mondták el mire ne számítsunk, ami pedig a szak elnevezéséből egyenesen következett volna..
2014. jan. 14. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hogy a kérdésre is válaszoljak: könyvtáros lehetsz.

(Az "informatikus" jelző csak úgy oda van téve, hogy jobban hangozzon, ezt minden szak elé oda lehetne írni, hisz mindegyikhez kell számítógép) Viszont valamelyik egyetem nagyon is komolyan veszi az informatikát, pl a debreceni, ott eleve infokaron is van a szak.


Szóval könyvtáros leszel.

De ez egyetemtől is és szakiránytól is függ, hogy más területen el lehet-e helyezkedni vele. De én úgy tapasztaltam nem, bár még pályakezdő vagyok, de senkiről nem tudok a volt évfolyamtársaim körében sem, aki máshol el tudott volna vele helyezkedni.

2014. jan. 14. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!